AMD A6 5400k vs AMD Athlon II x2 250

Athlon II x2 255 kullanıyorum. Kısacası 3.6'da sarsılmalar yaşıyorum. 3.5 biraz daha iyi.
A6 5400k hiç kullanmadım ama harici ekran kartın varsa athlonu'da tercih edebilirsin.

A6 5400K tek cekirdek performansinda %30 daha iyi sonuclar aliyor. Bu islemciyi 4.7 GHZ cikaran kullanicilar mevcut.

karar veremedim bir türlü ya herkes farklı konuşuyor :) şuan sistemim de athlon takılı cs go ve lol oynuyorum sadece. LoL'de düşük ayarlarda 100'den aşağı fps almıyorum genellikle 150 ortalaması oluyor. CSGO da ise 70-110 arası değişiyor düşük ayarlarda. Acaba A6 yı taksam artış olur mu ? şuan sistemde 8gb 1333mhz ram Nvidia GeForce GT 630 ekran kartı bulunmakta.

up up up

var mı başka önerileri olan arkadaşlar?

İşlemciniz ekran kartınızı besleyebiliyorsa FPS artışı olmaz. Birde şöyle bir durum var, A6 nın tek çekirdek performansı çok daha hızlı. Bence FPS artışı olacaktır. Zaten normal şartlar altında da elinizde A6 varken o işlemciyi kullanmayız yanlış. Playcaw5 adlı programı indirin. Programı çalıştırın. Oyun sırasın da sol tarafta bazı veriler yer alacak. Buraya oynadığınız oyunlardan bir kaç adet fotoğraf ekleyin. Ona göre daha net yorumlar yapabiliriz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı