AMD A8 5600K tabanlı sistem toplama

AtiPC

Hectopat
Daha fazla  
hayalim.PNG

Selam arkadaşlar ben böyle AMD'nin APU teknolojisini kullanarak bir sistem toplamayı düşünüyorum fakat bazı kaygılarım var. Sırasıyla :
1- AMD A8 5600k İşlemci İle HD6570 Ekran Kartı Dual Graphics olur mu?
2- Kasanın içindeki 500W PSU sorunsuz bu sistemi çalıştırır mı ?
3- 1250 TL'ye (Mouse,Klavye,Monitör Hariç) daha iyi APU+Dual graphics olan bir sistem toplanabilir mi ?
4- Elimde olan monitörle Dual Display yapmayı düşünüyorum fakat alacağım monitörü HD6570 E elimdeki monitörü motherboard'a taksam çift monitör olur mu? İkiside VGA O nedenle Sonuçta zaten APU'yla HD6570 Dual Graphics olacağı için( Tam Emin Değilim :) ) yani demek istediğim biri ekran kartına diğeri motherboard'a taksam ikisi bir yerde gibi olur mu? Ayrı ayrı olmasın yani Dual Graphics'te geçerli olur mu ?
5-Kasa MidT Tower ben buna Micro ATX anakart takabilir miyim ve rkran kartı PCi Express 2,1 ama anakartta PCi Express 2,0 var. Fakat bunun yanı sıra PCI Express x16'de bulunuyor.

Arkadaşlar bana kesinlikle İntel sistem önermeyin. APU'yla Dual Graphics olabilecek bir başka sistem önerebilirsiniz.
Büçte Mouse, Klavye ve Monitör hariç 1250 TL'ye kadar bütçe var. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı