AMD A8 7650k APU Sisteme GTX 750 Ti Takılır mı?

Hüseyin44444

Kilopat
Arkadaşlar AMD A8 7650k R74C+6G 3.30 GHz APU'um var, RAM ise 16GB 1700MHz.

Bu sisteme harici olarak 750 Ti takabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aliexpress'ten almayi dusunuyorum gtx 750 ti çok uygun bi fiyatta satisa sunulmus(2.el) 750 ti takamazmiyim yani ?
Soyledigin ekran kartlari butcemi asiyor 750 ti alsamnasil bir performan sunabilir sistemim

Peki ya gtx 750 ti ile Rainbow six siege yada klasik olarak gta 5 de kaç fps alirim ?
Birde 750 ti alirsam su anki sistemim amd dual graphics kullanamam sanirim degil mi ?
Ana kartim Msi A68HM-E33 V2
Almak istediğim ekran kartı Burada
Yok mu ya cevap vericek pek fazla bilgim yok

Son düzenleme:
Peki ya gtx 750 ti ile Rainbow six siege yada klasik olarak gta 5 de kaç fps alirim ?
Birde 750 ti alirsam su anki sistemim amd dual graphics kullanamam sanirim degil mi ?
Ana kartim Msi A68HM-E33 V2
Almak istediğim ekran kartı Burada
Yok mu ya cevap vericek pek fazla bilgim yok
Tam sistemi yazrmısın işlemci model vesayre?

İşlemci Amd A8 7650k R7 apu
Anakart:Msi A68hm-E33 V2
Ram:2x8gb toplamda 1800 mhz
Cpu z den resim atıyımmı ?
Dostum gta5 de muhtemelen orta ayarda 60 fps civarı oynarsın diğer oyun hakkında bilgim yok, kabloyu ekran kartına takıcan içinde kendi grapich kartı devre dışı kalıcaktır, ekran kartını kullanırsın kısaca. Ortalamaya bakarsan medium ayarda çoğu oyunu rahatça oynarsın diye düşünüyorum tabi pubg vs değişir. Psu yada dikkat et sonra elektirik yüzünden yarı yolda kalma ;)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı