AMD Athlon 64 X2 6000+ Sisteme GTX 650 Ti Takılır mı?

crysis001

Hectopat
Daha fazla  
  • Anakart ASUSTEK M2N
  • İşlemci AMD Athlon 64 x2 6000+
  • RAM 7 GB+
  • Power supply 400W
Alacak olduğum ekran kartı
  • GTX 650 Ti

Son düzenleyen: Moderatör:
Athlon 64 x2 6000+ sisteme ekran kartı önerisi

Burada arkadaşların görüşü var işinize yarayacağını düşünüyorum. Bu işlemciye GTX serisi bir kart bana göre fazla gelir. X4 945 gibi bir işlemci alırsanız durum değişebilir. İşlemci upgrade etmek şart. Ayrıca GTX 650Ti nereden kaç paraya alacaksınız elinizde bir bütçe varsa bunu belirtin belki arkadaşlar size yardımcı olabilir.

Athlon 64 x2 6000+ sisteme ekran kartı önerisi

Burada arkadaşların görüşü var işinize yarayacağını düşünüyorum. Bu işlemciye GTX serisi bir kart bana göre fazla gelir. X4 945 gibi bir işlemci alırsanız durum değişebilir. İşlemci upgrade etmek şart. Ayrıca GTX 650Ti nereden kaç paraya alacaksınız elinizde bir bütçe varsa bunu belirtin belki arkadaşlar size yardımcı olabilir.
Bütçem kısa zamanda 200 tli geçer.Öncelik işlemciye veririm ondan sonra ekran kartına.Bu arada aliexpressden alıcam söylediklerini.Anakart desleklermi işlemciyi?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı