AMD Athlon II X2 220 Processor sisteme işletim sistemi önerisi

TechnoMan46

Kilopat
Makaleler
17
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 7 32 bit kullanıyorum ve biraz sıkıldım. Windows 8.1 indirme konusundan indirip kurdum fakat Windows tuşuna basınca ekrana gelen kutucuklar gelirken birazcık kasıyor fakat kutular yerine gelince hiçbir kasma yok yağ gibi tabiri caizse. Hemen sistem özelliklerime geçeyim:
  • Anakarım : Foxconn A74ML-K
  • İşlemcim : AMD Athlon II x2 220 Processor
  • Ram : 2gb ddr2 (1.87 kullanılabilir alan)
  • Ekran kartı : Onboard (ATI Radeon 2100)
Yeni sistem alana kadar idare edecek kolay, Türkçe bir işletim sistemi istyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Neden soru sormak yerine deneme eylemini gerçekleştirmiyorsun ? Sana çok zor bir şey mi söyledik anlam veremiyorum. Nedir yani geri dönüşü olan bir işlem için bu kadar emin olma çabası ? Animasyonları kapat ve kullanmadığın Başlangıç uygulamalarını kaldır. Bu kadar. Sistem bende olmadığı ve ileriyi görme yetim olmadığından bundan sonrasını senin yapman gerek.

Neden soru sormak yerine deneme eylemini gerçekleştirmiyorsun ? Sana çok zor bir şey mi söyledik anlam veremiyorum. Nedir yani geri dönüşü olan bir işlem için bu kadar emin olma çabası ? Animasyonları kapat ve kullanmadığın Başlangıç uygulamalarını kaldır. Bu kadar. Sistem bende olmadığı ve ileriyi görme yetim olmadığından bundan sonrasını senin yapman gerek.
Tamam anladım lakin biraz sakin ol. Senin ileriyi göremediğini bilmiyorum. Bir kaç daha sorunum vardı bu yüzden öyle bir şey sordum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı