AMD Athlon II x2 245 sistem ekran kartı önerisi

FightForHonor

Hectopat
Daha fazla  
Grafik benim için önemli değil 30 fps akıcı olsun yeter bu sisteme göre önerebileceğiniz bir ekran kartı var mı?

Sistem:

• İşlemci: AMD Athlon II x2 245 2.9
  • Anakart: M2N68-AM SE2
  • Ekran kartı: 9800 GT 1GB GDDR3 256bit
  • RAM: 4GB DDR2 800 MHz
Psu değerini bilmiyorum ama kasanın arkasında 230 V only gibi bir yazı yazıyor.
Şimdiden yardım eden herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
230V, yazılışından da anlaşılacağı üzere gerilimi belirtiyor. PSU'nun üzerinde yazan Watt değerini belirt.

R7 250 ya da R7 250x modellerine bakabilirsiniz. 250-350 TL arası fiyatları var. Güç kaynağınıza gelince 9800 GT gibi bir kartı çalıştırdığına göre bu kartlarda da sorun çıkarma ihtimali düşüktür. Ama yine de emin olmak için güç kaynağı üstündeki etiketin fotoğrafını çekerek atarsanız daha sağlıklı bir değerlendirme yapılır.

Call Of Duty Modern Wafare 2 oynatır sanırım. Onun dışında CS GO filan da oynatır. PSU ve bütçe belirtmeden ekran kartı öneremeyiz.

r7 240 nasıl bir karttır, bu arada bütcem en fazla 300 tl güç kaynağına ekran kartını alıcağım zaman bakıcam kasanın arkasındaki kablolar bi hayli karışık
Dediğim gibi grafik önemli değil görüntü gelsin oyun akıcı olsun yeter

Güç kaynağını öğrenmek için kasayı açıp etiketine bakman lazım hatta etiketinin fotoğrafını net bir şekilde çekersen daha iyi olur. 300 Tl bütçe varsa R7 240'a düşme. Önce etiketin fotoğrafını at ona göre güzel bir kart önerelim.

Yorumlarınız için teşekkürler.Bu konu burada kalsın yeni bir ekran kartı alacağım zaman tam bilgilerle geri gelirim şu anlık değiştirmeyi düşünmüyorum iyi günler...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı