AMD Athlon II X3 435 Niresh Yosemite Kurma

utgdk

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci, İşkence çekiyor.
Öncelikle merhaba,

Başlıkta belirttiğim gibi, Niresh Yosemite kurmak istiyorum fakat; hazırda kurulu olan Windows 10'a zarar gelmesini istemiyorum ve işlemcim AMD. :)

• Anakart : MSİ 770-C45
  • İşlemci : AMD Athlon II X3 435, 2.90 MHz
  • Ekran Kartu : AMD Radeon HD 5570
  • RAM : G Skill Ripjaws F3-12800CL9-4GBRL 1600 MHz
  • Disk 1 : SSDNow V300 240gb
  • Disk 2 : Samsung Sabit Disk AilesiSpinPoint F2EG 500 GB

Şimdiden yanıtlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10'un yedeğini al USB hdd varsa, youtubede videolarda nasıl yapıldığını bulabilirsiniz. Niresh Yosemiteyi USB flash belleğe yazdır. Kurulumda harddiski ikiye böleceksin. İlkini Macosx extented journaled, diğerini boş birim olarak bırak. İlk önce Yosemite'nin kurulumunu tamamla sorunsuz yapabilirsen diğer bölüme windows 10 kurarsın. Sonra usb hdd deki win 10 verilerini yüklemiş olduğun win 10 a taşıyabilirsin. Eğer yapamazsan sata kablosuyla USB hdd'yi söküp kaç gb ise onu makinene bağlar, ikili işletim sistemi olarak kullanabilirsin. Bu şekilde yaparsan önceki Yosemite yükleyeceğin harddiski ikiye bölmen gerekmez...

Rehberleri dikkatlice incele. Her ne kadar sorun çıkmaz ise de Win içindeki önemli dosyalarının yedeklerini aldıktan sonra dene.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı