AMD Athlon X4 840 R7 240 Sistem GTA 5 İçin Yeterli mi?

Ne darboğazı? A10 serisinde gömülü ekran kartı var zaten. Ekran kartına gerek olmayacak. İleride ekran kartı ekleyince de darboğaz olmaz. Youtube'ta bir sürü inceleme bulabilirsiniz ingilizceniz de yeterliyse. Gidip 1500 TL üzeri ekran kartı eklemeyecekse kaldırır.

Ben diyorum ki athlon x4 860 ile a10 arasından saf güç bakımından fark yok yani ilerde GTX 960 bulup athlona taksa da a10'a taksa da aynı şeye gelecek sonuçta gene 400TL civarı fiyat verecek. Demek istediğim ikisi de aynı şey ha a10'la içinde almış ha athlonla dışında almış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende AMD Athlon II x4 860k ve MSİ R7 240 ekran kartı ile sistem kurmayı düşünüyorum. RAM 8GB olarak arkadaşın sorduğu gibi yeterli midir ?

2 GB RAM'im var. R7 240 ekran kartı ve intel core2 duo e7500 işlemcim var. Yer yer takılmalar yaşıyordum ama normalde 30-40 FPS ile oyunu bitirebildim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı