Çözüldü AMD Chipset Sürücüsü Nasıl Güncellenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Theodore34

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
AMD sistemlerde Chipset sürücüsü nasıl güncelleniyor acaba. Bazı videolarda aygıt yöneticisi açılıp elle tek tek güncelleştirmeleri denetle deniyor. Anakartın sitesindeki Chipset sürücüsünü indirip çalıştırarak güncellenemez mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
AMD'nin sitesine girip manuel olarak arayıp bul indir ve kur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1570449754048.png
Farkı bilemiyorum ama AMD sitesinden indirirseniz hem güncel, hem de yeterli halini indirmiş olursunuz. 1.2 GB olması doğru olamaz, o farklı bir dosyadır.

Anakartımın GA-AX370-Gaming 3(rev. 1.x)
rev 1.1 bu olduğunu düşünüyorum. Yanlız diyor ki F25 sürümü , Note: Update AMD Chipset Driver 18.10.20.02 or latest version before update this BIOS.

Ben şuan hiç bir chipset yüklemedim bilgisayara. Bunu Amd Supporttan mı yükleyeyim? Anakartın kendi sitesinde mi ?

Anakart sitesi : [18.50.16.01] (Note) Win10 ver.1809 supported. 05/03/2019

Amd Support : 18.10.1810 Revision Number (Bunu son yüklediğimde ethernetim gitti kablo değişince düzeldi.) "Ethernet geçerli bir IP yapılandırmasına sahip değil." hata adı buydu. Ethernet kablosu değişince hata düzeldi. 10/26/2018

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı