AMD Crimson driver sürekli çöküyor

AMD Crimson driverını yükledikten sonra Radeon ayarlarına girdiğimde driver yanıt vermeyi durduruyor. Bu driverı komple iz bırakmayacak şekilde silip eski drivera nasıl dönerim?

Çözüm
Bilgisayarınızı güven modda başlatın DDU uygulaması ile grafik driverlerinizi kaldırın ve yeniden başlattıktan sonra temiz kurulum yapın. AMD driverlerinin problemli olduğunu biliyorum, en son sürüm her zaman en iyisi olmayabiliyor. Son stabil sürüm hangisi ise araştırıp öyle kurun.
Bilgisayarınızı güven modda başlatın DDU uygulaması ile grafik driverlerinizi kaldırın ve yeniden başlattıktan sonra temiz kurulum yapın. AMD driverlerinin problemli olduğunu biliyorum, en son sürüm her zaman en iyisi olmayabiliyor. Son stabil sürüm hangisi ise araştırıp öyle kurun.

Çözüm
Güvenli moda almassam sorun çıkar mı?

Peki driveri kaldırdığımda çözünürlük otomatik olarak 800x600 e düşecek mi yoksa ben 800x600 e alayım mı?

Çözünürlüğün kaçta olduğu pek önemli değil bence, driveri kurduktan sonra kendisi ayarlar büyük ihtimal ya da elinizle istediğiniz çözünürlüğe getirebilirsiniz.

Manuel olarak hiçbir işlem yapmayın. Sadece belirtildiği gibi güvenli modda DDU ile kurulumu kaldırın. Akabinde sistemi yeniden başlatıp güncel sürücüyü kurun. BETA versiyonlarını indirmeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…