AMD driver hata 184 hata kodu

MahoBoosTv2

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayara yeni format attım ekran kartının driverını kurarken bu hatayı verdi. Çözümünü bilen yardımcı olabilir mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20220311_144003.jpg
    IMG_20220311_144003.jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 107
Windows + r kombinasyonunu kullanın ve gelen pencerenin ekran görüntüsünü buraya atın.

Hocam dalgınlığıma gelmiş komutu yazmayı unutmuşum, o pencereye "winver" yazın "tamam" butonuna basın ve gelen pencerenin ekran görüntüsünü atın.

@GremoryRias'nın gelmeye çalıştığı yer basit direkt söyleyeyim, Windows'unuzun sürümü güncel değilse güncelleyin diyor kısaca. Ayrıca sürücüyü de WHQL kurmanızda fayda var ilk etapta.

Hocam dalgınlığıma gelmiş komutu yazmayı unutmuşum, o pencereye "winver" yazın "tamam" butonuna basın ve gelen pencerenin ekran görüntüsünü atın.
@GremoryRias'nın gelmeye çalıştığı yer basit direkt söyleyeyim, Windows'unuzun sürümü güncel değilse güncelleyin diyor kısaca. Ayrıca sürücüyü de WHQL kurmanızda fayda var ilk etapta.

Hocam bugün format attım Windows 10 Pro kurdum. AMD'nin sitesinden Windows 10 önerilen sürümü indirdim. Gene de bu sorunu verdi.

Dosya Ekleri

• IMG_20220311_185142.jpg
    IMG_20220311_185142.jpg
    137,1 KB · Görüntüleme: 104
Windows Update'i kontrol et bakalım. Herhangi bir güncelleme varsa yapıp bilgisayarını yeniden başlat.

Windows Update işe yaramazsa CMD'yi yönetici olarak açıp sfc /scannow yazarak entera bas ve işlem bitince bilgisayarını yeniden başlat.

Üstte yazdıklarımı denedikten sonra geri dönüş sağlarsın.

Geri
Yukarı