AMD Ekonomik Sistem Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kemal8490

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Sistem toplayacağım. Bir önceki konumda Amd toplamaya karar verdim o yüzden bu konuyu açtım. Sizce sistem nasıl olmuş, uyumlu mu, Ram'i 8 gb yapmak istiyorum nereden kısabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci ile anakart uyumsuz.

Ekonomik mi şimdi bu sistem [emoji2]. Art niyetle demedim yanlış anlamayın ama bu baya pahalı sistem bana göre. Bu paraya iyi bir sistem toplarsınız rahatlıkla.

Örnek bir sistem toplayabilir misiniz? (win 8, optik sürücü, monitör unutmayın) 2500 tl bütçe.

Örnek bir sistem toplayabilir misiniz? (win 8, optik sürücü, monitör unutmayın) 2500 tl bütçe.
Çok anlamam bu işlerden. Ama vardı burada da örnek sistemler. Onlara bakabilirsiniz.

Sisteminize de kötü demedim bu arada.

Amd daha uygun olduğu için demiştim. İntel de olabilir. (Pentium-h81 ikilisi olmasın)

Amd daha uygun olduğu için demiştim. İntel de olabilir. (Pentium-h81 ikilisi olmasın)
Bence bu bütceye İntel daha güzel olur İşlemciye çok vermek istemiyorsanız dediğiniz gibi AMD mantıklı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…