AMD ekran kartı Driver'ları nasıldır?

Ne saçma cevaplar var. @Motionless IN White dedikleri hepsi doğru. Son günlerde AMD sorunları çoğu çözdü. Ben de kullanıyorum herhangi soranla karşılaşmadım. Biri gelmiş NVIDIA akar demiş ilginç. RX 5700XT ve RTX 2080 kafa kafaya kapışıyor. Fıyatları bakarsak burada AMD F/P olduğu görünür.

Fiyatları bak aralarında 2.kat fark var.

Hocam sen sorun yaşamadın diye AMD kartlar sorunsuz olmuyor. Aynısı Nvidia için de geçerli. Elektronik aletlerde hangi firma firesiz şekilde sorunsuz üretim yapabiliyor? Saçma falan yazmaya gerek yok bence. Ben kendim tecrübe ettim AMD kartları. F/P olduğunu herkes biliyor, zaten F/P olduğu için sorunları beraberinde getiriyor. Ben de RX serisi almayı düşünüyordum, alacağım zaman biraz araştırmayla eski kartlarımda yaşadığım sorunların aynı şekilde devam ettiğini gördüm. Kimse 3500 TL verdiği kartta her güncelleme yaparken acaba siyah ekranda kalır mı diye düşünmek zorunda olmamalı.

Hocam sen sorun yaşamadın diye AMD kartlar sorunsuz olmuyor. Aynısı NVIDIA için de geçerli. Elektronik aletlerde hangi firma firesiz şekilde sorunsuz üretim yapabiliyor? Saçma falan yazmaya gerek yok bence. Ben kendim tecrübe ettim AMD kartları. F/P olduğunu herkes biliyor, zaten F/P olduğu için sorunları beraberinde getiriyor. Ben de RX serisi almayı düşünüyordum, alacağım zaman biraz araştırmayla eski kartlarımda yaşadığım sorunların aynı şekilde devam ettiğini gördüm. Kimse 3500 TL verdiği kartta her güncelleme yaparken acaba siyah ekranda kalır mı diye düşünmek zorunda olmamalı.

Hocam şimdi sorunsuz kullanıyorum diye AMD sorunsuz demedim. AMD Driver'leri sorunu çoğu çözdü diye dedim. Teknoloji şans işi değil mi? Şimdi AMD Driver'ler altında uyarı yazar genellikle ona dikkata alarak kurun derim.

Son cümleyi AMD fanları okusa bile bir şey değişmez. Sorunlu olduğunu bile bile alırlar. Aynı fanatik Galatasaray Fenerbahçe gibi.

AMD fanı değilim ama anlamıyorsunuz. Elinizde 1200TL bütçen var diyelim. GTX 1050 Ti alabiliyorsun ve RX 570 alırsın.
1.GTX 1050 Ti Driver sorunsuz kurulacaktır değil mi?
2. RX 570 aynı şekilde geçerli.(Şans işi diyelim.)
3.GTX 1050 Ti alarak 4.kat performansı az alacaksın.
4. ama RX 570 4.kat daha fazla performans verecektir.
Şimdi bu göze alarak hangisi alırdın şimdi?

Ne saçma cevaplar var. @Motionless IN White dedikleri hepsi doğru. Son günlerde AMD sorunları çoğu çözdü. Ben de kullanıyorum herhangi soranla karşılaşmadım. Biri gelmiş NVIDIA akar demiş ilginç. RX 5700XT ve RTX 2080 kafa kafaya kapışıyor. Fıyatları bakarsak burada AMD F/P olduğu görünür.

Fiyatları bak aralarında 2.kat fark var.

''Ucuz etin yahnisi yavan olur'' boşver fazladan para vermek varken ne gerek var 😄 Ucuz yaparlar dandik derler, pahalı yaparlar kazık derler böyleleri.

Kimsenin fan boyluk yapmasına gerek yok. RTX kullanacaksan 2070 alacaksın en az. Eğer kullanmayacaksan bir ürüne fazla para vermenin hiçbir anlamı yok git AMD al. Sürücülerden yana sıkıntı çekmezsin.

Yani en mantıklısı ve söylediğimiz bu. Para varsa ve RTX'i güzel bir şekilde kullanmak istiyorsan 2070 al fakat yoksa AMD al geç.

Yeni konular

Geri
Yukarı