AMD ekran kartı mı NVIDIA mı?

Kerata

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaslar merhaba, toplayacağım bilgisayarim için sadece ekran kartı kaldı, ekran kartıni alınca yaşadığım yerdeki bilgisayarci ile toplayacağız, fakat bilgisayarcı bana diyor ki GDDR5 dahi olsa mutlaka AMD 8 GB 256 Bit ekran kartı al, bunu demesinin sebebi ise işlemci AMD 3600 olması, çok ortada bıraktı beni çünkü GTX 1660 Super ıntertte daha iyi puanlama ve özelliklere sahip görünüyor, yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD'nin Driver sorunlarından dolayı ve RTX kartların DLSS gibi bir nimete sahip olması nedeniyle Nvidia.

Bilgisayarcıdan almayın, uzak durun. Bütçenize hangisi daha uygunsa onu alın derim. Şu an AMD donanımlarının fiyatları tavan yapmış vaziyette. O yüzden Nvidia.

Rakibi nedir o daha önemli?

İkisi de güzel marka sadece NVIDIA sürücü konusunda neredeyse hiç sorun çıkartmıyorken AMD ise sürücü sorunu çok fazla olan bir marka.

Bütçem var ama çok açıklamak istiyorum o yüzden
Bütçenizi bilmeden nasıl yardımcı olabiliriz? Diyelim 2500 TL bütçeniz var. Biz de bütçenizi bilmeden RX 5500 XT önerdik. Lakin o bütçede 1660S var. Yani bütçenizi açıklamadan yardımcı olamayız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…