AMD Ekran Kartı Önerisi

Warrunner

Decapat
Arkadaşlar Merhaba;

Mevcut ekran kartımı AMD olarak değiştirmek istiyorum. Araştırmalarım sonucu aynı fiyattaki AMD kartının oyun performansı olarak Nvidia'ya göre daha iyi olduğunu öğrendim. Sizce doğru bir karar mı vermiş olurum? i5 4. nesil işlemcim, DDR3 8 GB RAM 550W PSU mevcut.
Bu arada önerdiğiniz AMD ekran kartları nelerdir? Üstüne maksimum 100-200 TL daha ekleyebilirim. Öneriler için teşekkürler.

Mevcut ekran kartı bu tam olarak ''ASUS GeForce GTX1050 Ti ROG STRIX OC GAMING 4GB GDDR5 128Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı''

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Merhaba;

Mevcut ekran kartımı AMD olarak değiştirmek istiyorum. Araştırmalarım sonucu aynı fiyattaki AMD kartının oyun performansı olarak Nvidia'ya göre daha iyi olduğunu öğrendim. Sizce doğru bir karar mı vermiş olurum? i5 4. nesil işlemcim, DDR3 8 GB RAM 550W PSU mevcut.
Bu arada önerdiğiniz AMD ekran kartları nelerdir? Üstüne maksimum 100-200 TL daha ekleyebilirim. Öneriler için teşekkürler.

Mevcut ekran kartı bu tam olarak ''ASUS GeForce GTX1050 Ti ROG STRIX OC GAMING 4GB GDDR5 128Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı''
Rx 570 - 580 e bakabilirsiniz. Çok daha güçlüler dediğiniz gibi. UserBenchmark: AMD RX 570 vs Nvidia GTX 1050-Ti

RX580 öneririm.
Tavsiye için teşekkürler.
Rx 570 - 580 e bakabilirsiniz. Çok daha güçlüler dediğiniz gibi. UserBenchmark: AMD RX 570 vs Nvidia GTX 1050-Ti
Tavsiyeniz için sağolun.
Bu arada işlemciyi tam olarak belirtirseniz, darboğaz yaratmayacak bir ekran kartı önermeye çalışırız.
Akşam eve geçtiğim zaman tüm PC özelliklerini belirteceğim.
Bu arada işlemciyi tam olarak belirtirseniz, darboğaz yaratmayacak bir ekran kartı önermeye çalışırız.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    13,4 KB · Görüntüleme: 57
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    9,2 KB · Görüntüleme: 46
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    9,3 KB · Görüntüleme: 39
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    10,2 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı