Amd Ekran Kartı Sürücü Kurarken Donma Sorunu

ademunal333

Hectopat
Daha fazla  
Dün itibariyle oyun oynuyordum. Oyunum bittiğinde ekran kartı güncellemesi bildirimi geldi tıkladım güncellemeyi yüklemek için hızlı yükseltme seçeneğine tıkladım olmadı daha sonra AMD sitesine girip ordan bilgisayarıma uygun olan sürücüyü buldum indirdim. DDU ile önceki sürücüyü kaldırdım yeni sürücüyü yüklemeyi denedim ekran bir kere karardı geriye geldi fare olduğu gibi kaldı hiçbir şey çalışmıyor dondu. Bilgisayarımı güç tuşundan kapattım bir kaç kere başlarken aşağıda dönen yuvarlak döndü devamında gelişmiş onarım seçenekleri açıldı güvenli modda tekrardan sürücüyi sildim bilgisayar açıldı. Normal bi şekilde kurmayı denedim yine aynı döngü oldu. Tanıdığım bir bilgisayarcı var ona sordum çift işletim sistemini kaldır sadece windows 10'u temiz kurulum yap dedi. Dediği gibi yaptım windows 10 kurdum sıfırdan windows updateden güncellemeleri yaptıktan sonra AMD sürücüsünü yüklemedi bilgisayar. Yeniden AMD sitesinden uygun sürücüyü indirdim tekrardan aynı donma oldu. Şimdi tekrardan format attım fakat bu sürücünün donmaması için ne yapabilirim? Bu sorunla karşılaşıp çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi ? Yaklaşık olarak 4 saattir bu sorunla uğraşıyorum. AMD'ye destekten de yazıp gönderdim fakat sürücüyü kaldırıp yeniden yükleyince düzelecğini söylediler olmuyor o şekilde. Ne yapmam gereklidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
aynı sorun bende de mevcut çözüö bulabildiniz mi hocam ?..sistem geri yükleme yapacam donuyor..aygıt yoneticisinden amd ekran kartını kaldırmak devre dışı bırakmak istesem donuyor aynı şekilde ddu ile kaldırmak istediğim ve manuel kurmak istediğimde de..lenovo g510 kullanıyorum bios güncellemesini nasıl yapabilirim

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı