AMD ekran kartlarında DLSS 2.0 tarzı teknoloji var mı?

French ArKaDaTa

Hectopat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mesut çevik'in dakika 1.50'de bahsettiği şeyi 3. parti bir uygulamayla veya AMD Radeon ayarlarından yapmak mümkün müdür? Ekran kartımın hafif oyunlarda daha çok çalışıp daha iyi performans vermesini istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
RTX 2070 kullanıyorum. 1920x1080 çöxünürlükte 144 HZ monitörüm var. Bf5, Rainbow Six Siege, Call of Duty Warzone, Pubg oynuyorum. Bir tek BF5'te DLSS desteği var ve Dx12 ile Dxr açınca aktif olabiliyor, bir de 2k çözünürlük istiyor. Bf5 Dx12 açınca FPS dalgalanıyor. Bir de diğer şartları yerine getirince zaten performans kalmıyor. Özetle BF5'te DLSS işe yaramaz bir teknoloji. Bir ara pazarlanan Nvifia Physics gibi olmasın sonu.
DLSS 2.0 ile oyunlar destek sağlar ve Dxr ile yüksek çözünürlük şartı olmazsa iyi olur.

RTX 2070 kullanıyorum. 1920x1080 çöxünürlükte 144 Hz monitörüm var. BF5, Rainbow Six Siege, Call of Duty Warzone, PUBG oynuyorum. Bir tek BF5'te DLSS desteği var ve DX12 ile DXR açınca aktif olabiliyor, bir de 2K çözünürlük istiyor. BF5 DX12 açınca FPS dalgalanıyor. Bir de diğer şartları yerine getirince zaten performans kalmıyor. Özetle BF5'te DLSS işe yaramaz bir teknoloji. Bir ara pazarlanan Nvifia Physics gibi olmasın sonu.
DLSS 2.0 ile oyunlar destek sağlar ve DXR ile yüksek çözünürlük şartı olmazsa iyi olur.

Teşekkür ederim bilgi için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı