AMD FSR 3.0 ve Hyper RX Tanıttı!

Şu an RX 6700 XT ve RX 6800 XT olan birisinin üstüne geçmesi mantıksız, eğer gelen teknolojiler ile arada 40-50 FPS gibi bir farklar olursa çoğu oyunda o zaman geçilebilir. Sistem yükseltmek isteyenler gene 7000 serisi alır zaten hazır sistem ile

Adam utanmasa fsr 3 ve kare oluşturmayı kullanıyorum diyecek

Bir yorum:
HYPR-RX, Radeon Süper Çözünürlük, Radeon Anti-Lag, Radeon Boost'un bir birleşimidir, 3 ayarın tamamını AMD kontrol panelinde bulabilirsiniz, önceki sürücüye kadar hepsini bir arada etkinleştiremezsiniz, ancak yeni sürücüyle hepsi Birlikte çalıştığında FSR 3, Akışkan Hareket tekniğine sahip HYPR-RX'tir, yani Nvidia'nın Çerçeve Üretiminin eşdeğeridir.

Son düzenleme:
Daha demin acaba Hypr- RX gibi olur mu diye Spider-Man Miles Morales'te Very High+ RT Very High ayarlarda Radeon Boost+ Anti-Lag'ı aynı anda açıp oyundan da FSR 2.1'i açıp test yaptım.
Radeon Boost+ Anti- Lag+ FSR kapalıyken 1- 8 FPS veren oyun bunlar açıkken 12- 20FPS arası değerler verdi. 30'un üstünü görmek için FSR'ı Ultra Performance yapmam gerekti. Ha bu belki RT veya benim işlemcimin kötü olmasından da kaynaklanmış olabilir fakat ben öyle dev FPS artışı görmedim bunları bir arada açınca.

@ZwiReK ben biraz video izledim hypr RX ile ilgili ancak bayağı FPS artışı var adam 1440P'den iyi 4K'den kötü görüntü oluşuyor dedi yorumlarda

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@ZwiReK ben biraz video izledim hypr RX ile ilgili ancak bayağı FPS artışı var adam 1440P'den iyi 4K'den kötü görüntü oluşuyor dedi yorumlarda

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zaten hocam oda FSR 1 mantığı ile çalışıyor. Görüntü dediğin gibi 2K'den iyi doğal 4'kdan kötü FSR gibi. Ama modcuların bunu kırması bir nevi donanıma özel olmadığının kanıtı. Zaten şuan tam stabil olmadığı için adam akıllı çalışmıyor bile, AMD bilerek kilitledi zaten. 7000 Serisi için almak için sebep olsun diye, yavaş yavaş o'da bozuluyor gibi :D :D

Yeni konular

Geri
Yukarı