AMD FX 6100 alınır mı?

Bütçe
2100 TL

Efe Musaoğlu

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba kardeşime PC toplayacağız. Ama bütçesi sadece 2. el parçalara yetiyor. Letgo'da gezerken AMD FX 6100 işlemci görmüş. Intel almak istemiyor. Bu işlemci hala iş görür mü?
Not: Kardeşim sadece ofis programları ve ders için kullanacak.

Arkadaşlar merhaba kardeşime PC toplayacağız. Ama bütçesi sadece 2. el parçalara yetiyor. Letgo'da gezerken AMD FX 6100 işlemci görmüş. Intel almak istemiyor. Bu işlemci hala iş görür mü?

Kullandığım kasa FX6300 işlemci var. Açıkçası işlemcim çok kötü değil ekran kartından dolayı tüm oyunları en düşükte oynuyorum işlemcim beni üzmüyor ama daha iyiside olabilirdi.

Ofis işinde kullanacaksa işlemciyi niye seçiyor? Intel alsın eski alıyorsa. FX'e bulaşılmaz.
Teşekkürler. FX işlemciler çok ısınıyormuş. Sıvı ve ya kule soğutucu gerekiyormuş.Boşuna masrafa girmeden eski nesil bir Intel almaya karar verdik. Çok teşekkürler.

100 derece oluyor sıvı soğutma takmıştım.

Not: Kardeşim sadece ofis programları ve d
İşlemci çok iyi bir işlemci fakat yaşına bakilicak olursa bir 10 yaşında var anakartin bozulduğu zaman parça zor bulursun sana hiç bulaşma derim.

Geri
Yukarı