AMD FX-6100 için anakart önerisi

Yusuf Adnan

Femtopat
Daha fazla  
Herkese selamlar. Şimdiki anakartım ASRock N68C-GS FX ama yeni anakart almayı düşünüyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Herkese selamlar. Şimdiki anakartım ASRock N68C-GS FX ama yeni anakart almayı düşünüyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
Soketinin uyduğu herhangi bir anakart alabilirsiniz. Her şekilde işinize yarayacaktır zaten.

Asrock 970A-G veya Msi 970A Gaming Pro Carbon, ikisi de güzel ama ikinci el de çok para istiyorlar. Sırf fiyatları yüksek diye sistemi komple güncelledim.

Soketinin uyduğu herhangi bir anakart alabilirsiniz. Her şekilde işinize yarayacaktır zaten.

ASRock N68C-GS FX şimdiki anakartım iyi mi sizce yani gerek yok almama yeni anakart çok fazla bilgim yok anakartla ilgili dönerseniz sevinirim.

Bütçe olarak 400 TL em var ama bursada yaşadığım için Letgo'da MSI970A satan yok napmaliyim sizce nediyorsunuz?

N68C bence hala işinizi görüyorsa değiştirmeyin. Paranızı biriktirip yeni sisteme geçebilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…