AMD FX 8120 Sistem Alınır mı?

Psamet72

Hectopat
Daha fazla  
AMD FX 8120 ve Asus M5A99X anakart siparisi vereceğim ama ısınma problemi yasar miyim, bilmiyorum. Elimde kalır diye korkum var. Overclock falan da yapmıyorum çok fazla oyun oynayan birisi değilim ama iyi kötü oynuyorum.

Sistemde kullanacağım parçalar:
-AMD'nin Stok Fanı
-500 Watt Cooler Master PSU
-MSI R7 250 2 GB
-8 GB 1333 MHz Kingston RAM (3 modül)
-120 GB Hyperx SSD
- 500 GB Western Digital HDD

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD'nin stock fanı aşırı derecede ses çıkaran bir fan. Bunu göz önünde kesinlikle bulundur.

Toplam bütçe nedir? FX serisi eski bir seri artık önermiyoruz. Sadace online oyunlar düşünülüyorsa yeni mimarili bir sistem yapılabilinir.

Bence sen elinizdeki parçaları ve toplam bütçenizi yaz. Yarım yamalak derdini anlatmışsın. Anlamadım senden bir şey.

ELİMDE OLAN
-500 Watt Cooler Master PSU
-MSI R7 250 2 GB
-8 GB 1333 MHz Kingston RAM (3 modül)
-120 GB Hyperx SSD
- 500 GB Western Digital HDD

ALMAK İSTEDİĞİM
AMD IŞLEMCİ VE ANAKART(M5A99X ANAKART VE AMD 8120 İŞLEMCİ)

Bütçe arttırmadığın sürece güncel sistem zor. O sistemide alabilirsin. Ama beklentilerin düşük olsun. İnternette gezinirsin bazı güncel oyunları oynarsın o kadar.

Anakartı işlemciyi ikinci el bulabilirsen al seni bir süre idare eder. Sonra yeni sistem toplarsın

Bütçe arttırmadığın sürece güncel sistem zor. O sistemide alabilirsin. Ama beklentilerin düşük olsun. İnternette gezinirsin bazı güncel oyunları oynarsın o kadar.
Cevap için teşekkür ler o kadar çok beklentim yok zaten :)
Anakartı işlemciyi ikinci el bulabilirsen al seni bir süre idare eder. Sonra yeni sistem toplarsın
Aynen dediğiniz gibi yapmayı planlıyorum:)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı