AMD Fx-9370 için önerebileceğiniz bir soğutucu var mı?

Hocam O.C yapmayacaksanız sıvı soğutma gereksiz para harcaması benim görüşüm bu.

Thermaltake Frio Advanced kullanıcısı olarak soğutma ve sessizlik önplanda O.C yapacaksınızda 4.2 - 4.6 ya kadar götürür rahatlıkla.

180 lira verip Frio mu 350 liraya H100i'mi Karar sizde herzamanki gibi 5.5 Ghz'ları görmek istiyorsanız H100i iyidir.

Hocam O.C yapmayacaksanız sıvı soğutma gereksiz para harcaması benim görüşüm bu.

Thermaltake Frio Advanced kullanıcısı olarak soğutma ve sessizlik önplanda O.C yapacaksınızda 4.2 - 4.6 ya kadar götürür rahatlıkla.

180 lira verip Frio mu 350 liraya H100i'mi Karar sizde herzamanki gibi 5.5 Ghz'ları görmek istiyorsanız H100i iyidir.

Yalnız şöyle bir şey 4.2-4.6 demişsin. Sanırım konu başlığını okumadan yorum yaptın. Zaten işlemcinin kendi frekansı 4.4 ghz. Turboda 4.7 ghz oluyor. Yani o.c yaparsam en az 5.0 ghz e yaparım.

- - - Güncellendi - - -

Hava soğutma, 240mm radyatöre sahip H100i'nin performansına kolay kolay ulaşamaz.

Elbette 3 fanlı devasa hava soğutma modelleri de var ama önemli olan; makul sıcaklık değerlerini düşük gürültü değerleri ile sağlamak. Yoksa gecenin bir vakti pancar motoru gibi ses çıkartan soğutmanın hiç anlamı kalmaz.

Haklısınız. Ama fiyatları gerçekten yüksek.

Verdiğiniz yanıta olumsuz yanıt almanız sebebiyle konu yanıtı silinmez ve silinmesi ceza sebebidir.
Mesajım konu başlığı ile alakasız olduğundan küçük boyutla yazıyorum.
Bu mesajı pm olarak gönderecektim size ve yalnız 500 mesaj gerekiyormuş o yok bende :)
Zaten herkesin görmesinde bir problem yok eğer konu baltalanmış olursa silebilirsiniz mesajımı.

Uyarı/Ceza bombardımanına tutuluyorum bu forumda ama yazmayı seviyorum yine de :)
Türkçe kurallarına bu kadar önem veren ve konu adabını bu kadar dikkate alan başka forum görmedim ya da denk gelmedi. Bu konuda yönetimi tebrik edemeden geçemeyeceğim. Emeğiniz için teşekkürler.
Ben forum içinde takılırken pek önemsemiyordum yani bu kadar düzenli forum olduğunuzdan haberim yoktu,alelade davranışlarımın sebebi budur.
Üye sayısı az olduğundan kontrol kolay olabilir inşallah siteniz büyüdüğünde de aynı şekilde devam eder.
Başarılarınız devamı dileğiyle,iyi çalışmalar.

Merhaba tt drio advanced kullaniyorsunj galiba 2 sorum var bir tanesi fanlarinin dusuk hizda sesi nasil ikincisi fanlar degisebiliyormu baska bir 120mm fanla cunku bazi kaynaklarda 13 bazilarinda 12lik fan deniyor

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı