AMD FX X6 6100 sistem toplama

Eren Kaplan

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
  • ANAKART: GİGABYTE 990xa-ud3
  • EKRAN KARTI: XFX HD6850 1 GİGABYTE 256BİT
  • RAM: CORSAIR VENGEANCE LP 4GB TEK SLOT 1600 Mhz olması lazım tam hatırlamıyorum
  • İŞLEMCİ: AMD FX X6 6100 3.30 Ghz
  • KASA: THERMALTAKE V3 600W MIDT ATX SİYAH KASA
HDD: WESTERN DİGİTAL 500GB HDD 7200RPM

Öncelikle iyi forumlar. Ben bu sistemi 1 sene önce vatan computer'dan 1.300 liraya topladım. Şu ana kadar bir sıkıntım olmadı gibi birşey. BF3 ultrada oynadım 1920x1080 de, Assasians Cread 3 te aynı şekilde. Crysis 3 biraz kastı ultrada ama o kadar kötü değil. Sizce buna eklemem gerek herhangi birşey var mı? Birde bu sisteme önerebileceğiniz uygun fiyatlı bir monitör var mı ? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uygun fiyat monitör derken? Bize 500 TL uygun ama sana uygun olmaya bilir :) Bütçe belir. Ayrıca bütçe belirtirken ekran kartını da hesaba kat ona göre ekran kartı da önerelim.

VATAN COMPUTER - AOC - 21.5" E2250Swdnk GEN

İndirimli fiyat ile bunu almanı öneririm ek olarak diğerlerinden DVI-D bağlantısı yapabilirsin. Ekran kartını da değiştirmeni tavsiye ederim tabi bütçe varsa?

Hocam ekran kartını seneye düşünüyorum. Maalesef bu sene o kadar bütçe ayıramam. Sanırım seneye ekran kartını değiştirip ram takviyesi yaptım mı bi sorun kalmaz. Peki işlemci sıkıntı yaratır mı sizce ?

Hocam ekran kartını seneye düşünüyorum. Maalesef bu sene o kadar bütçe ayıramam. Sanırım seneye ekran kartını değiştirip ram takviyesi yaptım mı bi sorun kalmaz. Peki işlemci sıkıntı yaratır mı sizce ?

İşlemci 3 sene daha götürür gibime geliyor , 2 sene daha :)) Ekran kartı 6850 C/F yapabilirsin. Seneye zaten fiyatları düşecektir tamamen :)

İyi Forumlar ^^

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı