AMD FX X6 6300 Sistem

Evet kaldırır.

Teşekkür ederim bugün yarın toplarım herhalde sistemi :)

- - - Güncellendi - - -

Sistemde 1-2 değişiklile siparişimi verdim. CARBIDE SERİSİ™ 400R 80PLUS 750W MidT ATX SİYAH KASA ve SAPPHIRE HD7870XT GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kartı ile yukarıdaki sistemi aldım. 2-3 güne gelir herhalde. Detaylı resimleri atarımm. :D

Teşekkür ederim bugün yarın toplarım herhalde sistemi :)

- - - Güncellendi - - -

Sistemde 1-2 değişiklile siparişimi verdim. CARBIDE SERİSİ™ 400R 80PLUS 750W MidT ATX SİYAH KASA ve SAPPHIRE HD7870XT GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kartı ile yukarıdaki sistemi aldım. 2-3 güne gelir herhalde. Detaylı resimleri atarımm. :D

Sistemin gayet iyi. Hayırlı uğurlu olsun. Kaça mal oldu ?

Edit: Kasan gelince bir inceleme yaparmısın. Vatan'da yorumlarda kötülüyorlar da. Sen bir inceleme yaparsan çok iyi olur.

HDD'yi aldım artık çokta sıkıntılı olmaz herhalde? Sistem 2200-2350 arası bir fiyata mal oldu. Daha ucuza olabilirdi kredi kartı sıkıntı nedeniyle biraz pahalıya geldi bende. Sistemi kendim kuruyorum şuan. SSD hala kargoda yarın gelecek en geç haftasonu fotoğrafları ve incelemeleri atarım. Kasaya kötü diye birşey diyemem ama benim çok hoşuma gitti. Kablo gizleme olayı gayet başarılı. Yan üst ve alt taraftaki açıklıklar çok hoş en kısa zamanda oralarıda fanlamayı düşünüyorum. Şuan bir sıkıntı yaşamadım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı