Amd FX4300 GTA V performansı?

Size Tercihim AMD Almayın Çünkü Çok Isınıyor ısındığı zamanda verim alamazsınız.

Konuyu düzgün yazamadım galiba, sistem şuan mevcut oyunu alacağım dedim.

Soruyu yanlış anlamışım, özür dilerim. 1920x1080 çözünürlükte düşük ayarlarda oynayabilirsiniz. Performans testini izleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorun yok kardeşim, sisteme 550tl bir ekran kartı önerir misin? Yeni konu açmak istemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu düzgün yazamadım galiba, sistem şuan mevcut oyunu alacağım dedim.

Sorun yok kardeşim, sisteme 550tl bir ekran kartı önerirmisin? Yeni konu açmak istemedim.
Sistemin kaldırırmı pek bilmiyorum bu yüzden araştırarak alman iyi olur bu konuları bilmiyorum çünkü. 550TL civarında arıyorsan Msi R7 370 Gaming 2Gb 256Bit 'lik ekran kartını kesinlikle öneririm. Kendim Kullanıyorum ve çok memnunum.

Size Tercihim AMD Almayın Çünkü Çok Isınıyor ısındığı zamanda verim alamazsınız.
Bunun için soğutucular var. AMD gayet verimli bir işletim düzeyindedir. AMD 'nin tek sorunu fazla voltaj yemesi diyebilirim. Normal intel düzeyindeki bir bilgisayar 30TL 'lik bir fatura getirecek ise AMD iki katına çıkarıyor.

Sistemin kaldırırmı pek bilmiyorum bu yüzden araştırarak alman iyi olur bu konuları bilmiyorum çünkü. 550TL civarında arıyorsan Msi R7 370 Gaming 2Gb 256Bit 'lik ekran kartını kesinlikle öneririm. Kendim Kullanıyorum ve çok memnunum.

Bunun için soğutucular var. AMD gayet verimli bir işletim düzeyindedir. AMD 'nin tek sorunu fazla voltaj yemesi diyebilirim. Normal intel düzeyindeki bir bilgisayar 30TL 'lik bir fatura getirecek ise AMD iki katına çıkarıyor.

Bilgisayarınızda r7 370 2g varmış peki oyunlarda genel performansı nedir? Rica etsem diğer bileşenleride yazar mısınız?

550 TL'ye MSI R7 370 Gaming 2G modeli en iyi seçim olacaktır. Kartın performansını ve GTX 960 ile 950 farkını videodan izleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilgisayarınızda r7 370 2g varmış peki oyunlarda genel performansı nedir? Rica etsem diğer bileşenleride yazarmısınız.
Amd Fx 6300 3.5GHz İşlemci
Msi R7 370 Gaming 2Gb 256Bit Ekran kartı
Corsair 4GB Vengeance LowProfile DDR3 1600MHz Ram
Msi 970A-G43 AMD 970+SB950 AM3+ DDR3 2133MHz(O.C.) SATA 3.0 Anakarat

Not: Sisteme overclock yapılmadı.

Oyun performansım.

CS:GO 140-180 Fps - Otomatik Ultra
Deadfall Adventures 90-150 Fps - Otomatik Ultra --Not: Bu oyunda aşırı derecede optimizasyon sorunu bulunmakta.
Serious Sam 3 130-190 Fps - Otomatik Ultra
Unturned 190-270 Fps - Otomatik Ultra + Very High
Minecraft 150-301 Fps - Otomatik oyunun grafik ayarı birebir Ultra diyelim.
Warface 120-170 Fps - Otomatik Ultra

Bu oyunların fps 'lerine baktığımda durum bu. Ancak The Elder Scrolls V: Skyrim oynayıp bitirdim fps limitine bakmadım ama otomatik olarak yine ultra ayarlarda çalıştırdı.
Youtube üzerinden bakabilirsin sisteme. Sistemimin rami 8Gb olduğunda GTA V 'i ultra gibi ayarlarda 70 Fps ile çalıştırıyor. Vatan bilgisayardan topladım sistemimi çalışan teknisyenlerden birisi ekran kartının yetmediği yerde ram 'den güc yiyerek 4Gb 'a kadar güçlenebileceğini söyledi.

Amd Fx 6300 3.5GHz İşlemci
Msi R7 370 Gaming 2Gb 256Bit Ekran kartı
Corsair 4GB Vengeance LowProfile DDR3 1600MHz Ram
Msi 970A-G43 AMD 970+SB950 AM3+ DDR3 2133MHz(O.C.) SATA 3.0 Anakarat

Not: Sisteme overclock yapılmadı.

Oyun performansım.

CS:GO 140-180 Fps - Otomatik Ultra
Deadfall Adventures 90-150 Fps - Otomatik Ultra --Not: Bu oyunda aşırı derecede optimizasyon sorunu bulunmakta.
Serious Sam 3 130-190 Fps - Otomatik Ultra
Unturned 190-270 Fps - Otomatik Ultra + Very High
Minecraft 150-301 Fps - Otomatik oyunun grafik ayarı birebir Ultra diyelim.
Warface 120-170 Fps - Otomatik Ultra

Bu oyunların fps 'lerine baktığımda durum bu. Ancak The Elder Scrolls V: Skyrim oynayıp bitirdim fps limitine bakmadım ama otomatik olarak yine ultra ayarlarda çalıştırdı.
Youtube üzerinden bakabilirsin sisteme. Sistemimin rami 8Gb olduğunda GTA V 'i ultra gibi ayarlarda 70 Fps ile çalıştırıyor. Vatan bilgisayardan topladım sistemimi çalışan teknisyenlerden birisi ekran kartının yetmediği yerde ram 'den güc yiyerek 4Gb 'a kadar güçlenebileceğini söyledi.

Benim sistemden işlemcisi ve ekran kartı farklı. Sizce ekran kartı mı yoksa işlemci değişirsem mi daha fazla fps alırım ve temel soru GTA V oynayabilir miyim?

Sormayı unuttum da anakartınızın fiyatı nedir? Ve ön usb çıkışları var mı?

Benim sistemden işlemcisi ve ekran kartı farklı. Sizce ekran kartımı yoksa işlemci değişirsemi daha fazla fps alırım ve temel soru GTA V oynayabilirmiyim.

Sormayı unuttumda anakartınızın fiyatı nedir? Ve ön usb çıkışları varmı?
Tavsiyem ekran kartı değiştirmen. Ekran kartımın fiyatı Vatan Bilgisayar'da 278TL ve ön usb çıkışları bulunmakta.

Oyun oynarken en fazla yük ekran kartına düşer. Bu yüzden ekran kartınızı değiştirirseniz daha fazla FPS alabilirsiniz. R7 370'in işlemciniz ile darboğaz yapacağını sanmıyorum.

Tavsiyem ekran kartı değiştirmen. Ekran kartımın fiyatı Vatan Bilgisayar'da 278TL ve ön usb çıkışları bulunmakta.

Benim anakart Asus m5a97 le r2.0 fiyati aldığım zaman 312tl di ama orda sistemi topluyan abi anakartın ön usb çıkışlarının olmadığını söyledi, her seferinde kasanın arkasına uzanmak zor oluyor belki sizin anakartla degiştirebilirim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı