AMD HD 7450M ekran kartı görmeme

epiphonex

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarım, Windows 8.1 64-bit olup Intel Hd Graphics 3000 ve AMD Radeon HD 7450M grafik kartlarından oluşmaktadır.
Aygıt yöneticisinde görüntü bağdaştırıcıları kısmında AMD Radeon HD 7450M gözükmeme sorunu var ve masaüstüne sağ click yaptığımda Catalyst Control Center ve değiştirilebilir ekran kartlarını ayarlama gözükmemektedir. AMD ekran kartını güncellemek için indirdiğim driverlar, Catalyst Control Center'i yükleyip ekran kartını kurmadan, setup işlemini bitiriyor. AMD'nin sitesinde driverı kurmak için yüklemem gereken program ekran kartını kendi algılayıp kuran bir program fakat benim ekran kartımı o programlar (driverlar) görmüyor. Driver Tools gibi farklı farklı programlar deneyip ekran kartımın driverını güncellemeye çalıştım fakat Intel'den başka ekran kartını görmüyorlar. Bilgisi olan yardım edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı