AMD HD Radeon 7670M ekran kartı sürücü sorunu

Yer
Türkiye İstanbul
Daha fazla  
Öncelikle keyifli vakitler dilerim. Ben Dell inspiron 3521 model laptop kullanıyorum. Yakın zamanda format attım ve güncel Windows 10 Pro orijinal kurulu. Ancak içerisinde bulunan harici AMD HD Radeon 7670M model ekran kartını aygıt yöneticisinde göremiyorum ve sürücü yüklediğimde sadece kurulum yapıyormuş gibi gözüküyor, hiçbir sürücüyü kurmuyor. Bu durum farklı bir laptopda da oldu. Acaba sorun format atarken mi oluştu yoksa Windows'un şu anki yazılımsal sıkıntısı mı devrede bilemiyorum. Ayarlar bölümünde güncellemeleri kontrol etsem de bir hata veriyor. Hata ve diğer durumlar ekte paylaşacağım yardımcı olursanız sevinirim.

1.png
2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Format öncesi ve sonrası gözüküyordu ancak sonrasında farklı bir isim ile gözüküyordu şuan hatırlayamadım. Sürücüleri yanlış kurduğumu düşünüp silmeye çalışırken onu da sildim. Biraz acemilik oldu. Daha sonra AMD'nin Auto-Detect programını kullanarak yüklemeyi denedim ancak ekteki hata ile karşılaştım. Bu da ekran kartını bulabiliyor olduğu anlamına geliyor sanırım.
Ek olarak Intel HD Graphics 4000'i devre dışı bıraktığımda görüntüde herhangi bir sıkıntı olmuyor.
lul.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı