AMD hediyesi 3 aylik Xbox Game Pass'i nasıl kullanabilirim?

Emre0010

Decapat
Vatan'dan Ryzen 5 3400G aldim ve kampanya oyuna mesaj attim, bir kod aldim ve islemcim icinde olmasina rağmen bu kod icin donanim bulunamadi dedi fakat ben 3 aylik Xbox Game Pass'i kullanmak istiyorum. Ne yapmaliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatan'dan Ryzen 5 3400G aldim ve kampanya oyuna mesaj attim, bir kod aldim ve islemcim icinde olmasina rağmen bu kod icin donanim bulunamadi dedi fakat ben 3 aylik Xbox Game Pass'i kullanmak istiyorum. Ne yapmaliyim?
Bende de 3600 için donanım bulunamadı demişti. Baktım 3 aylık üyelik 5.90 TL idi gittim onu aldım. Kampanya devam ediyorsa uğraşmaya değmez 6 liraya alın derim.

Bende de 3600 için donanım bulunamadı demişti. Baktım 3 aylık üyelik 5.90 TL idi gittim onu aldım. Kampanya devam ediyorsa uğraşmaya değmez 6 liraya alın derim.
1 aylik 6 tl ama sonra 15 oluyor ama sistemdemi bir hata vardir yoksa benim kod almak icin yetersizmi bana oyun cikmiyor zaten islemcim yuzunden fakat sadece x box uyeligi icin baska yapmam gereken bisey varmi

Yani dostum dediğim gibi bende yeni Ryzen 5 3600 aldım sonra gittim kodu istedim gönderdiler. AMD nin programını falan indirdim kodu yazdım "Sistemde belirtilen ürün bulunamadı." tarzı bir şey dedi. Bende çok üstünde durmadım. Geçen ay kampanya vardı, 3 aylık üyelik 5.90 TL idi onu aldım.

Tamamdır teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…