AMD İşlemcide Intel HD Graphics Olur Mu?

harajukubarbie

Kilopat
Arkadaşlar ben bilgisayar alacağım da AMD olan bir işlemcide Intel HD Graphics olur mu? Yani AMD işlemciye sahip olan bilgisayarda ATI Radeon R5 M320 ve Intel HD Graphics olur mu demek istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD işlemciye sahip bilgisayarda Intel HD Graphics olacağını sanmıyorum, hiç görmedim. Yanlışım varsa düzeltin. Kesin konuşmadığımı belirteyimde.
Ek olarak olsa bile bunların beraber çalışmayacağını belirteyim.

Arkadaşlar ben bilgisayar alacağım da AMD olan bir işlemcide Intel HD Graphics olur mu? Yani AMD işlemciye sahip olan bilgisayarda ATI Radeon R5 M320 ve Intel HD Graphics olur mu demek istedim.

O özellik sadece intel işlemcilerde var o da her ilemcisinde yok amd de olmaz.Intel HD Graphics ile R5 aynı anda çalışmaz birinden biri çalışır ama tekrar söylüyorum amd işlemcide Intel HD Graphics olmaz.Amd'lerde APU işlemciler var hem işlemci hemde grafik işlemcisi bulunan.

İlk defa senden duydum böyle bir şey. AMD işleminin yanın da İntel GPU yer almaz. İntel işlemcinin yanında harici AMD ekran kartı kullanılabilir. İntel GPU sadece İntel işlemciler de olur. :mutlu:

Hd graphics intel işlemcilerinin içinde gelen dahili grafik bi nevi ekran kartı. Amdde de var bu özellik ama ondaki apu olarak geçiyor. (7xxxk) modellerinde. Şimdi fark ettim ekran kartı mobilmiş.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı