AMD laptop ekran kartlarında WattMan hatası var mı?

• Konuyu başlatan Pekin
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 707

Pekin

Kilopat
Daha fazla  

Gaming veya normal dizüstü bilgisayarlarda AMD tabanlı ekran kartlarında "WattMan" hatası yaşanıyor mu? İşlemcinin tümleşiğinde gelen (RX Vega'nın da) kendi driverı var linkte göründüğü üzere. Harici performanslı NVIDIA kartın yanında cihazı aldıktan sonra bu driverı da yüklüyoruz muhtemelen, bu da doğal olarak "Adrenalin" yazılımı olmuş oluyor. Veya direkt "RX 5000" serilerinde WattMan ne durumda? Sürücü tabanlı sorunlar var mı laptoplarda?

@Radeon RX 5300M @Radeon RX 5500M ek olarak, AMD ile ilgili çoğu konunun altında sizi görüyordum aydınlatırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Gaming veya normal dizüstü bilgisayarlarda AMD tabanlı ekran kartlarında "WattMan" hatası yaşanıyor mu? İşlemcinin tümleşiğinde gelen (RX Vega'nın da) kendi driverı var linkte göründüğü üzere. Harici performanslı NVIDIA kartın yanında cihazı aldıktan sonra bu driverı da yüklüyoruz muhtemelen, bu da doğal olarak "Adrenalin" yazılımı olmuş oluyor. Veya direkt "RX 5000" serilerinde WattMan ne durumda? Sürücü tabanlı sorunlar var mı laptoplarda?

@Radeon RX 5300M @Radeon RX 5500M ek olarak, AMD ile ilgili çoğu konunun altında sizi görüyordum aydınlatırsanız sevinirim.

WattMan arızası yaşamazsınız, laptoplarda sürücü yazılımı Optimize edilmeden sürülmesinden kaynaklı düşük performans veya sürücü hataları var.

WattMan arızası yaşamazsınız, laptoplarda sürücü yazılımı Optimize edilmeden sürülmesinden kaynaklı düşük performans veya sürücü hataları var.
Hocam biraz daha açar mısınız sürücü hatası kısmını ? Yaşanan hatalar wattman vs. gibi mi yoksa çeşitli sürücü problemleri mı ?

Instagram kullanmıyorum hocam, buradan sorarsanız yardım edebilirim.
Hocam konu hem kirlenecek , hem biraz uykudan uyandırılacak ama sorularımı sorayım size.

RX 5500M bu zamana kadar bir hata ya da problemle karşılaştı mı? Yazılımsal ya da donanımsal ? Laptop tarafında AMD'nin saçma sürücü problemleri devam ediyor mu ? Yoksa sorunsuz mu

Hocam konu hem kirlenecek, hem biraz uykudan uyandırılacak ama sorularımı sorayım size.

RX 5500M bu zamana kadar bir hata ya da problemle karşılaştı mı? Yazılımsal ya da donanımsal? Laptop tarafında AMD'nin saçma sürücü problemleri devam ediyor mu? Yoksa sorunsuz mu?

AMD'nin klasik driver problemleri hariç bir problemi yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı