Çözüldü AMD PCI sürücüsü kurulduğunda hata veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

erdemigi

Hectopat
Merhaba. PCI aygıtlarını güncellemeye çalışıyorum. AMD sitesinden yükleyiciyi indirip çalıştırıyorum ama yükleme tamamlandı kısmına geldiğinde özete baktığımda fail olarak bilgi veriyor. Bu driverları nasıl yükleyebilirim? Bu driver'ı yükleme sebebim telefonu PC'ye USB ile bağladığımda telefonu görmemesi.

Çözüm
Winver ile yüklü Windows sürümünüzü öğrenip yazar mısınız?

Sürüm 22h2. Uzun zamandır format atmayı düşünüyordum bende bu sorundan sonra format attım. İlk açılışta hemen telefonu USB ile PC'ye bağladım. PC telefonu gördü. Sonrasında PC otomatik güncelleme yaptı. Driverları kendisi yükledi. Aygıt yöneticisinde ünlem işareti olan donanım görünmüyor. Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.
Aygıt Yöneticisi altında yüklü olmayan sürücü yoksa yüklenmiştir. Öte yandan telefonu görmemesi farklı bir sorun gibi. Ona ayrı konu açın.

Aygıt Yöneticisi altında yüklenmemiş sürücü varsa da Donanım Kimliği paylaşın.

Aygıt Yöneticisi altında yüklü olmayan sürücü yoksa yüklenmiştir. Öte yandan telefonu görmemesi farklı bir sorun gibi. Ona ayrı konu açın.

Aygıt Yöneticisi altında yüklenmemiş sürücü varsa da Donanım Kimliği paylaşın.

Aygıt yöneticisinde yüklenmemiş sürücü var. Donanım kimliği bu şekilde:
ACPI\VEN_AMDI&DEV_F030
ACPI\AMDIF030
*AMDIF030

İndirip kuruluma geçtim. Amd yonga seti başarıyla yüklendi yazısı geldi. Yükleme özetini görüntüleye bastım. Şu şekilde yazılar geldi.

AMD Chipset Software Install Summary

Name : AMD Ryzen Power Plan
Version : 8.0.0.13
Install : Success

Name : AMD PCI Device Driver
Version : 1.0.0.90
Install : Fail

Name : AMD GPIO Driver
Version : 2.2.0.130

Name : AMD GPIO Driver (for Promontory)
Version : 3.0.0.0

Name : AMD PSP Driver
Version : 5.22.0.0

Name : AMD SMBus Driver
Version : 5.12.0.38

Elle yükleyin:

Elle yükleyin:

Denedim. Windows cihazınızın sürücülerini buldu ancak bunları yüklemeye çalışırken bir hata oluştu. Tak ve çalıştır hizmeti uzaktaki makinede kullanılabilir değil uyarısı verdi.

Winver ile yüklü Windows sürümünüzü öğrenip yazar mısınız?

Sürüm 22h2. Uzun zamandır format atmayı düşünüyordum bende bu sorundan sonra format attım. İlk açılışta hemen telefonu USB ile PC'ye bağladım. PC telefonu gördü. Sonrasında PC otomatik güncelleme yaptı. Driverları kendisi yükledi. Aygıt yöneticisinde ünlem işareti olan donanım görünmüyor. Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı