AMD Phenom II X6 1090T ve MSI 870A-G54 sisteme ekran kartı önerisi

Anladım. Ama işte YAPABİLİR'den ziyade kesin konuşsanız da ona göre düşünüp, karar verip, alsam.
O zaman size iki ekran kartı öneriyorum
1.AMD Radeon R9 270 performans puanı 100 üzerinden 51.0
2.AMD Radeon R9 270X performans puanı 100 üzerinden 55.0
Fiyat olarak ortalama 30 ila 45 tl arası fark var ben size 2.sini öneriyorum. :)

Anladım kardeşim. Teşekkür Ederim :) Peki üstüne 200-300 TL daha koyup şunu da alabilirsin dediğiniz bir kart var mı? Almışken en iyisini alayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım kardeşim. Teşekkür Ederim :) Peki üstüne 200-300 TL daha koyup şunu da alabilirsin dediğiniz bir kart var mı? Almışken en iyisini alayım.
Nvidia GTX 760 modeli var performans puanı 100/57.9 ve ortalama 35-40 TL daha pahalı bir tane daha var fakat darboğaz yapabilir maximum GTX 760 alın veya R9 270x.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 970 alabilirim ama işlemcimle darboğaz yapma ihtimali yüksek bence :/ o kadar yükseklerde gözüm yok. İşlemciyle, anakartla sorun yaşamayacağını bilsem olur derim ama bilmiyorum işte.

Bu arada Asus R9 270X DirectCU II 4GB iyiymiş gerçekten. 666TL'ymiş fiyatıda. Vatan Bilgisayarda. Alabilirim bu modeli :) Başka önerebileceğiniz kartlar var mı ? Ama tabi anakart ve işlemciyle %100 uysun, ben tam anlayamıyorum..

GTX 970 alabilirim ama işlemcimle darboğaz yapma ihtimali yüksek bence :/ o kadar yükseklerde gözüm yok. İşlemciyle, anakartla sorun yaşamayacağını bilsem olur derim ama bilmiyorum işte.

Bu arada Asus R9 270X DirectCU II 4GB iyiymiş gerçekten. 666TL'ymiş fiyatıda. Vatan Bilgisayarda. Alabilirim bu modeli :) Başka önerebileceğiniz kartlar var mı ? Ama tabi anakart ve işlemciyle %100 uysun, ben tam anlayamıyorum..
Baktığınız model gerçekten iyi bir kart hemde anakartinizla uyumlu ve asus kalitesi fiyatida sizin için uygunsa alın derim.

Evet alacağım büyük bir ihtimal ama benim anakart PCI Express 3.0 destekliyor mu bilmiyorum. Emin misin tam olarak uyacağına?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı