AMD R7 240 sisteme 300W PSU yeterli mi?

Bütçe
50-150 TL
Kral valla mükemmel olur ama ciddiysen bi özelden konuşalım :D

Mesaj attım yanıt bekliyorum
[email protected]

Anladım eyw

Dediğim gibi iyice araştır bak yetiyorsa özelden at adresini karşı ödemeli yollarım kargoyu. İstanbul Beylikdüzü tarafındaysan gel elden al kafana göre. Ama yok işine yaramaz 20 - 30 liradan satar işimi görürüm diye bi düşünceye girdiysen lütfen bulaşma olurda ihtiyaç sahibi biri çıkarsa ücretsiz vereceğim.

Dediğim gibi iyice araştır bak yetiyorsa özelden at adresini karşı ödemeli yollarım kargoyu. İstanbul Beylikdüzü tarafındaysan gel elden al kafana göre. Ama yok işine yaramaz 20 - 30 liradan satar işimi görürüm diye bi düşünceye girdiysen lütfen bulaşma olurda ihtiyaç sahibi biri çıkarsa ücretsiz vereceğim.
Kral aslına gerçekten ihtiyacım var Van/Edremit te oturuyorum gerçekten öyle işte senden beleşe alıyım satayım düşüncesi yok benim şuan ki PSUm 115-230w tı hiç sorun yaşamadım Babam yüzünden yandı
Eğer yollarsan gerçekten almak zorunda kalmam
İnstagram:fuykixd
Mesaj at daha detaylı konuşalım

Kral aslına gerçekten ihtiyacım var Van/Edremit te oturuyorum gerçekten öyle işte senden beleşe alıyım satayım düşüncesi yok benim şuan ki PSUm 115-230w tı hiç sorun yaşamadım Babam yüzünden yandı
Eğer yollarsan gerçekten almak zorunda kalmam
İnstagram:fuykixd
Mesaj at daha detaylı konuşalım

Müsait olduğum vakitte geri dönüş yapacağım hemen, sıkıntı yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı