AMD R9 380 Alınır mı?

Oyun açtığın zaman seni aldığın fps ilgilendirecektir. O yüzden daha az fiyata R9 380.

Çok merak ettim sizin gibi kim biliyor bu programların ismini? Yada programların kendisini? Ben AMD Radeon Setting programını Technopat videolarında görmüştüm her nekadar arasamda AMD sitesinde bulamamıştım. Nvdia tarafında böyle değil işte. Ekran kartım ATI 3450 iki tarafında fanboyu değilim. Ayrıca Nvidia her iki program tek programda birleştirdiğine göre her açıdan Nvidia daha karlı. Herşeyi geçtim daha az ısınıp OC imkanı sunduğu için bize yine Nvidia. Fanboy gibiyim ama yanlışımı düzeltin R9 380 alıcam. Lütfen yanlışım varsa düzeltin İyi forumlar.

R9 380 alınabilir. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak AMD veya Nvidia tercih edebilirsiniz fakat GTX 960 almanızı tavsiye etmem 950 ile arasında pek fark yok. 100 TL fazla vermek mantıklı değil. Nvidia düşünüyorsanız GTX 950 alınmalı ama R9 380 daha performanslı bir kart.

Son düzenleme:

GTX 960 ve GTX 950 arasında 10 fps bir fark söz konusu. GTA V olsun gerek The Witcher 3 olsun R9 380 ve GTX 960 ultrada açar The Witcher 3'ü 32-37 fps ama GTX 950 ultrada açamaz. The Division Betada kendim denedim GTX 950 ultrada açamadı.

İzlediğim testlere görede GTX 960 ultrada The Division'da 30 fps alıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…