AMD Radeon ayarlarından FPS sabitleme

Allpevenn

Femtopat
Arkadaşlar bilgisayarım daha yeni AMD Radeon RX 5600 XT OC 6 GB ekran kartım var. FPS sabitlemeyi kapatmak istiyorum. Lütfen adım adım ne yapacağımı anlatın. Eski Driver sürümüne bakmayın. Yeni Driver sürümüne bakın.

Son düzenleyen: Moderatör:
kapattım yinede 75 e sabitlemeye devam ediyor valorantta
O zaman aynı yerde
1593952026140.png

bu ikisinin de kapalı olduğundan emin olun. Yine düzelmez ise kaynağı burası değildir. MSI Afterburner kullanıyorsanız Rivaturner üzerinden sabitlemiş olabilirsiniz. Ve ya fark etmeden oyun içinden.

Ekran ayarları - FreeSync ayarını kapatırsanız muhtemelen düzelecektir.
kapalı zaten :))
O zaman aynı yerde Eki Görüntüle 607856
bu ikisinin de kapalı olduğundan emin olun. Yine düzelmez ise kaynağı burası değildir. MSI Afterburner kullanıyorsanız Rivaturner üzerinden sabitlemiş olabilirsiniz. Ve ya fark etmeden oyun içinden.
kapattım onları suan giriyorum oyuna
O zaman aynı yerde Eki Görüntüle 607856
yine 75 e sabitli anlamadım driverı silincede x10 yerine x11 kullanmalısınız diyor ve aygıt yoneticisinde ekran kartım gozukmuyor
60 hz olunca 60 a 75 hz olunca 75 e sabitliyor offfff
Alt tab dan sonra oyuna girince 80 90 fps oluyor 1 2 saniyeliğine sonrada direk 75 e düşüyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı