Çözüldü AMD Radeon HD 3450 sürücü güncelledikten sonra oyunlar açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Semihh35

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirtiğim gibi ekran kartı sürücüsünü güncelledikten sonra couldnd notinitalize grahics device bu hatayı alıyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
AMD clean up Utility veya DDU ile sürücüyü kaldırıp, AMD sitesinden ekran kartınıza çıkan WHQL versiyon sürücüyü kurunuz. Sorun devam ederse yardımcı olmaya çalışırım.

Ekran kartının en son sürücüsünü kurdum ama oyunlarda grafik aygıtı başlatılamadı hatası alıyorum bunun başka bir çözümü yok mu acaba?
Sanırım sorunu çözdüm bilgisayar son zamanlarda görüntü vermiyordu zaten servise götürmeye karar verdim ve ekran kartımın bozuk olduğunu öğrendim yardım eden herkese teşekkürler.
Amd clean up utility veya DDU ile sürücüyü kaldırıp, AMD sitesinden ekran kartınıza çıkan whql versiyon sürücüyü kurunuz. Sorun devam ederse yardımcı olmaya çalışırım.

AMD clean up Utility veya DDU ile sürücüyü kaldırıp, AMD sitesinden ekran kartınıza çıkan WHQL versiyon sürücüyü kurunuz. Sorun devam ederse yardımcı olmaya çalışırım.

Ekran kartının en son sürücüsünü kurdum ama oyunlarda grafik aygıtı başlatılamadı hatası alıyorum bunun başka bir çözümü yok mu acaba?
Sanırım sorunu çözdüm bilgisayar son zamanlarda görüntü vermiyordu zaten servise götürmeye karar verdim ve ekran kartımın bozuk olduğunu öğrendim yardım eden herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı