AMD Radeon HD 6650M ile GTA V oynanır mı?

ziya

Kilopat
AMD Radeon HD 6650M ekran kartım var. Laptop kullanıcısıyım. 8 GB RAM ve Intel Core i5 5 çekirdek 2.40 GHz işlemcim var. Overclokla falan onu artırabiliyorum, cooler da var. Açar mıyım bi high'da veya medium'da ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi öncelikle iki konuya açıklık getirelim. İlki, Core i5, 5 çekirdekli bir işlemci değil, çift çekirdekli bir işlemcidir. İkincisi, mobil işlemcileri overclock edemezsin.

Soruna gelince: kartın GTA IV'ü ancak Medium ayarlarda akıcı oynatabiliyor. Fakat GTA V biraz daha optimize bir oyun olursa, yine orta ayarlarda oynayabilirsin

GTA V için şuan birşey söylemek bence çok zor.

5 çekirdek mi ahh yanlış yazmışım çok afedersin Oc olmuyor mu ?

GTA V kesinlikle çok abartılıyor. Ben yeni konsollar çıkmadan, grafiklerde devrim dercesine bir değişiklik olacağını düşünmüyorum.

GTA V kesinlikle çok abartılıyor. Ben yeni konsollar çıkmadan, grafiklerde devrim dercesine bir değişiklik olacağını düşünmüyorum.

Max Payne 3 gibi sistem gereksinimleri isteyeceğini ve biraz daha hdd alanı isteyeceğini düşünüyorum.

Haklısınız bence bi 30 GB olacak oyun. Bi bakim şu K olayına.

Edit: Sonunda K yok maalesef peki yeterli mi sizce ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…