AMD Radeon HD 7670M Değiştirilebilir Grafikleri Yapılandır yazısı çıkmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RAP ALPEREN

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Masaüstünde sağ tık yaptığımda "AMD Catalyst Control Center" seçeneğinin üzerinde "Değiştirilebilir Grafikleri Yapılandır" yazısı çıkıyordu. Oyun kasmasından dolayı ekran kartımı güncelledim ve o yazı kayboldu. Yanlış ekran kartı güncellemesi yapıldığında gidiyormuş heralde o yazı. Değiştirilebilir Grafikleri Yapılandır seçeneğinde uygulamaları Yüksek Performans yada Güç Tasarruflu olarak ayarlayabiliyordum. Nasıl düzeltebilirim ? HP Pavilion G6-2212st laptop markam. AMD RADEON HD 7670M ve Intel HD Graphics 4000 olmak üzerede 2 adet ekran kartım bulunmakta

Hatamı alıyorsunuz? Alıyor iseniz bir resim eklesen iyi olur. Dediğim şekilde kurarsan ve olmaz ise,
Varsa denetim masasından INTEL ve AMD sürücülerini silip, ikinci verdiğim linkteki sürücüyü indirip yükleyin.

Sürücüleri silmeden denemiştim olmamıştı. Hangisini silmem gerekiyor ?

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    114,1 KB · Görüntüleme: 902
Hepsini işaretleyin ve silin. DDU ile de temizlik yapmayı unutma.

hocam DDU ile bişeyler yaptım ama oldu mu bilmiyorum. Pc restart yapıp güvenli modda açıldı bikez daha rest attı. denetim masasına girdim ve amd sürücüsü duruyordu tıkladım böyle çıktı ses sürücüleri flanda silincek diyor ? Yanlış bişey yapmayalım ?

Dosya Ekleri

• aaa.png
    aaa.png
    228,9 KB · Görüntüleme: 487
Allah razı olsun kardeşim. 3 gündür sabah akşam uğraşıp duruyordum sonunda çözdüm sorunu.

Alperen bey'e tarafımca Teamviewerden bağlanılıp; Sürücüler kalıntıları ile birlikte temizlenmiştir ve Unifl sürücü kurulup problem çözülmüştür.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı