AMD Radeon HD 8570M sürücüsü nereden indirilir?

Muhtemelen olur ancak bunu gözlemleyerek görmeniz doğru olacaktır. Buradan bir şey söylemek doğru olmaz.

aynı ekran kartı ve apu sisteme sahibi apu desteklemediği icin 16.2.1 den önce en son cıkan 15.11.1 beta yada wql olan 15.7.1 kullanabilirsin

Teşekkürler.
Peki yazılımı indirdiğimde arayüz değişecek mi FPS artışı olacak mı? Kullandığım sürüm 2013 yılınındı.

Güncelledin mi? Bende aynı ekran kartı var. Driver kurunca mavi ekran veriyor.
Teşekkürler.
Peki yazılımı indirdiğimde arayüz değişecek mi FPS artışı olacak mı? Kullandığım sürüm 2013 yılınındı.
indirdin mi bende de aynı kart var sürücü yükleyince mavi ekran veriyor

Son düzenleme:
Arkadaşlar çözüm bulamadım var mı mavi ekrana çözüm bulan?
Mavi ekran sorunu HD 8570M'den dolayı kaynaklanıyorsa donanımsal bir arıza olması muhtemel. Tabii önce DDU ile sürücüleri kaldırıp farklı bir sürücü kurmayı denemeni tavsiye ederim. Sürücüleri denemene rağmen geçmiyorsa dediğim gibi büyük ihtimalle donanımsal bir arıza. Eski mobil kartların ömrü bir yere kadar...

Eğer mavi ekranın HD 8570M'den dolayı kaynaklanıp kaynaklanmadığından emin emin değilsen de forumdaki mavi ekran analizi kısmında minidump dosyalarını gönder, bakarlar.

Mavi ekran sorunu HD 8570M'den dolayı kaynaklanıyorsa donanımsal bir arıza olması muhtemel. Tabii önce DDU ile sürücüleri kaldırıp farklı bir sürücü kurmayı denemeni tavsiye ederim. Sürücüleri denemene rağmen geçmiyorsa dediğim gibi büyük ihtimalle donanımsal bir arıza. Eski mobil kartların ömrü bir yere kadar...

Eğer mavi ekranın HD 8570M'den dolayı kaynaklanıp kaynaklanmadığından emin emin değilsen de forumdaki mavi ekran analizi kısmında minidump dosyalarını gönder, bakarlar.
Yanıtınız için teşekkürler. Ne denediysem bir türlü olmadı. 2015 sürümlü driver bile denedim olmuyor. Önceden GTA 5 oynardım şimdi yükleyemiyorum bile. Mavi ekran da genelde bilgisayar yüklemede kilitleniyor 4 5 dk sonra belirlenemeyen hata gibi nedenler yazıp mavi ekran veriyor. Bir ara yüklendi süper dedim bir baktım oyun açınca ekran o şekil kilitlendi kaldı. Power tuşuyla kapatmak zorunda kaldım. Deli olmak üzereyim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı