AMD Radeon Powercolor 7730 HD 2 gb DDR3 128 bit ekran kartıyla nasıl bir performans alırım ?

Daha fazla  
Arkadaşlar haftaya uygun bir fiyata HD 7730 almak istiyorum Wİndows un resmi sitesine işletim sistemimi pc özelliklerimi belirttim ve 2 GB üstü ekran kartı kullanmamı istediler bende şuan Amd Radeon Powercolor 5570 HD var ama 1 gb , 2 gb kullanırsam bilgisayarımın dengesini sağlayacağını söylediler peki şimdi ben HD 7730 alsam oyunlarda iyi bir performans alabilir miyim ? Crysis 2 bile şuan bende kasıyor biraz düşünün artık :) Günümüz oyunları kaldırırmı ? Yoksa Amd Radeon Powercolor 6570 HD daha iyi bir performans mı verir ?

image.jpg
Arkadaşlar ekran kartı bu özellikleride bunlar iyi bir performans alır mıyım ?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    57,6 KB · Görüntüleme: 372
O fiyata 25TL daha ekleyerek R7 250 alabilirsin. :)
Bana D-SUB girişli ekran kartı gerek :/ 1440x900 çözünürlüğüm var

O fiyata 25TL daha ekleyerek R7 250 alabilirsin. :)

Bu ekran kartı HD 5570 ten daha mı kötü ya herkes bir üstünü al diyor ben sadece grafik performansı olarak kasmasın yeter The Forest oynuyorum kasıyor 5570 HD de 7730 alsam kasar mı kasmazmı ? 6570 veya 7730 HD ekran kartlarından birini almak zorundayım hangisi daha iyidir ?

Herkesin bir üstünü al demesindeki sebep, almışken tek seferde iyi birşey al anlamındadır. Yoksa 7730 verdiğin diğer örnekteki her iki kartdanda çok daha iyi bir ekran kartı. Fakat R7 250 bu bahsi geçen kartlardan daha güncel ve iyi olduğu için en mantıklısı 25 TL daha koyup R7 250 almaktır. Bence bu fark için değer. Hayır ekleyemem dersenizde 7730 alabilirsiniz.

İraz bu arala
Herkesin bir üstünü al demesindeki sebep, almışken tek seferde iyi birşey al anlamındadır. Yoksa 7730 verdiğin diğer örnekteki her iki kartdanda çok daha iyi bir ekran kartı. Fakat R7 250 bu bahsi geçen kartlardan daha güncel ve iyi olduğu için en mantıklısı 25 TL daha koyup R7 250 almaktır. Bence bu fark için değer. Hayır ekleyemem dersenizde 7730 alabilirsiniz.
. Biraz bu aralar durum karışık :/ o yüzden ilk eski ekran kartlarımı satacağım sonra 7730 u belli bir süre kullanıp onu da değiştireceğim zaten şuan yoğun olduğum için 7730 ideal bnm için :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı