AMD Radeon R7 240 Battlefield 5 performansı

Ahmet Uçar

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
- Intel Core i5 3.33 GHz işlemci.
- 8 GB DDR3 1333 MHz RAM.
- AMD Radeon R7 240 2 GB ekran kartı
Arkadaşlar sistemim bu şekilde. Oyunun multiplayer kısmında tahmini olarak kaç FPS alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu göremezsin bence. Açarsa da 5-10 FPS alırsın. 8 GB RAM kafadan yetmiyor zaten.

1080p'de low ayarlarda 15-20 fps alabilirsin internette yazarsanda bulursun zaten.

Multiplayer singleplayer'a göre daha çok sistem istiyor yani bence orijinal alacaksan değmez sonra zevk alamazsın paran boşa gider.

Singleplayerde 33-40 FPS arası gidiyor açık alanlarda en az 30 FPS'yi gördüm Multiplayerde bu kadar düşer mi sence

720p'de 30-40 arası alabilirmiyim?
Single-player oynamak yerine Multi-player girerek kaç FPS aldığınızı öğrenebilirsiniz.

Single-player oynamak yerine Multi-player girerek kaç FPS aldığınızı öğrenebilirsiniz.
Şuan memleketimdeyim Bilgisayarım evde olduğu için giremiyorum maalesef. Dayanamadım meraktan sordum
Büyük ihtimalle oyun korsan.
Önce Singleplayerden ilerleyip achievementleri açıp bazı silahları açıyorum Multiplayer için. Genelde bütün Battlefield oyunlarında bunu yaptım korsana kesinlikle karşıyım

Dostum para verip almanı tavsiye etmiyorum. Benim 2014‘de yaşadığım Nvidia GT 420 Battlefield 4 macerasına benzeyeceğinden eminim. En düşük çözünürlük ve en düşük grafik ayarlarında 40fps alıyordum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…