AMD Radeon RX 5600 XT bozuk görüntü

Hocam ekran kartını çıkarıp deneyin. DDU ile driveri sil 20.9 kur. Fakat çoğunluk ekran kartı bozulmuş olabilir.
Yanlız forumda karşılaştığım dün akşamdan beri 3. 5600xt vakası.

Hocam ekran kartını çıkarıp deneyin. DDU ile driveri sil 20.9 kur. Fakat çoğunluk ekran kartı bozulmuş olabilir.
Yanlız forumda karşılaştığım dün akşamdan beri 3. 5600xt vakası.
Denedim olmadı ekran kartında sorun olduğunu düşünüyorum çıkarttım taktım fakat yine aynı sorun sanırım ekran kartı bozuk sizce?

Denedim olmadı ekran kartında sorun olduğunu düşünüyorum çıkarttım taktım fakat yine aynı sorun sanırım ekran kartı bozuk sizce?
Başka ekran kartı varsa dene fakat büyük ihtimal ekran kartı çünku üst kısımda cs'nin belli görüntüsünü veriyor.

başka
Başka ekran kartı varsa dene fakat büyük ihtimal ekran kartı çünku üst kısımda cs'nin belli görüntüsünü veriyor.
başka ekran kartım yok başka ne önerirsiniz bu arada kasa uzun süre açılmadıktan sonra açışınızda oluyor bu süresi 20dk falan

Ramleri tek slot deneyin. Belki 1 ram bozulmuştur.Bu ekran nadirde olsa ramden yapabilir.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…