Çözüldü AMD Radeon settings ekran ve video bölümü yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

84mirkoni

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
RAM
16 GB 3000 mHz Corsair Vengeance LPX
SSD veya HDD modeli
Samsung 870 Evo 250 GB + Crucial BX500 480 GB
Ekran kartı
Vega 8 APU
Anakart
Gigabyte B450M S2H
İşlemci
Ryzen 3 2200G
Bilgisayara format atmıştım, sürücüleri kurdum sorun olmadan normal çalışıyor bilgisayar. Ayarları kontrol etmek istedim ama bulamadım. Bende mi yok veya kaldırılmış mı anlayamadım. AMD Radeon Settings'i açıyorum üst çubuğun sağındaki ayar simgesine tıklıyorum ama orada ekran ve video bölümü yok. Önceki sürümlerde (2-3 ay önceki sürümlerde) vardı iyi hatırlıyorum. Kullandığım sürüm 23.7.1 - ekran kartı Ryzen 3 2200G APU.

Çözüm
Bilgisayara format atmıştım, sürücüleri kurdum sorun olmadan normal çalışıyor bilgisayar. Ayarları kontrol etmek istedim ama bulamadım. Bende mi yok veya kaldırılmış mı anlayamadım. AMD Radeon Settings'i açıyorum üst çubuğun sağındaki ayar simgesine tıklıyorum ama orada ekran ve video bölümü yok. Önceki sürümlerde (2-3 ay önceki sürümlerde) vardı iyi hatırlıyorum. Kullandığım sürüm 23.7.1 - ekran kartı Ryzen 3 2200G APU.
Oyun sekmesine taşındı.
Oyun sekmesine taşındı.

Çözüm

Geri
Yukarı