AMD Radeon Software Açılmıyor

Wiggles

Kilopat
Daha fazla  
Ekran kartı
Sapphire RX480 Nitro
Arkadaşlar dün oyun oynarken bir anda görüntü gitti. Şu anda ekran kartı HDMI çıkışından görüntü alamıyorum. Anakart HDMI çıkışından görüntü alabiliyorum. AMD Software'ı açmaya çalıştığımda böyle bir hata ile karşılaşıyorum. Linkteki adımlari yaptım düzelmedi. AMD Cleanup Utility ile temizledim baştan kurdum yine düzelmedi. Hala ekran kartından görüntü alamıyorum. Çözümü nedir bilen var mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220124-152735_TeamViewer.jpg
    Screenshot_20220124-152735_TeamViewer.jpg
    58,4 KB · Görüntüleme: 64
Arkadaşlar dün oyun oynarken bir anda görüntü gitti. Şu anda ekran kartı HDMI çıkışından görüntü alamıyorum. Anakart HDMI çıkışından görüntü alabiliyorum. AMD Software'ı açmaya çalıştığımda böyle bir hata ile karşılaşıyorum. Linkteki adımlari yaptım düzelmedi. AMD Cleanup Utility ile temizledim baştan kurdum yine düzelmedi. Hala ekran kartından görüntü alamıyorum. Çözümü nedir bilen var mı?

Burada cözmüştüm sorunu sizde de aynı sebep yardımcı olur.

Bir tür uyumsuzluk sorunu hatası gibi. DDU programı ile mevcut driver silip daha sonra güncel uyumlu driver indirip kurun.

Başlattığınız AMD Radeon yazılımının sürümü, şu anda yüklü olan Graphics sürücünüzle uyumlu değil, lütfen şu anda yüklü olabilecek diğer Radeon yazılımı sürümleri için sisteminizi kontrol edin, bu sorunla ilgili bilgileri fabrika ayarlarına sıfırlama adresinde bulabilirsiniz. Türkçesi bu şekilde. Ekran kartı driver güncelleyin.

Bu rehber ile ekran kartınızın sürücüsünü temiz bir şekilde kaldırıp yeniden deneyin.

Arkadaslar Amd cleanup utility ile tum driverlari temizleyip tekrar 21.10.2 surumunu yukledim kurdum zaten. Yine de ddu ile deneyecegim tekrar. Amd nin driverlarini sildim. Onboard intel ekran kartinin driverlarini da silmem gerekir mi.? Silersem hic goruntu alamama gibi bi sorunla karsilasir miyim.?

Yeni konular

Geri
Yukarı