AMD Radeon Software hatası

Canopat

Kilopat
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Sağ tık yapıp AMD Radeon Software'i açmaya çalışınca aşağıdaki hatayı alıyorum:

1634047124219.png

Sistemim Acer Nitro 5 AN515-44. GTX 1650 Ti ve Ryzen 5 4600H'a sahip. Daha önceden DDU ile sürücü kaldırıp WHQL sürücü kurdum, kurduktan sonra gayet güzel çalışırken 3-4 gün sonra yine aynı hatayı veriyor. Bu durumda ne yapmam gerekir? Cevaplar için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam eski İdeaPad'imde 2 yıl bu hatayı aldım. Çözümle uğraşma istedmediğim için ayda bir kez mevcutu silip yeni versiyonu indiriyordum. İlk indirdiğimde sorunsuz açılıyordu, tüm ayarları o arada yapıyordum.

Hocam eski İdeaPad'imde 2 yıl bu hatayı aldım. Çözümle uğraşma istedmediğim için ayda bir kez mevcutu silip yeni versiyonu indiriyordum. İlk indirdiğimde sorunsuz açılıyordu, tüm ayarları o arada yapıyordum.
Ben de böyle yapacağım sanırım. DDU ile kökten siliyorum yine oluyor, aklıma başka bir şey gelmedi.

bende bu sorunu aldım 2 ay boyunca araştırma yapttım ve çözdum aygıt yöneticisi görüntü bağdaştırıcılarına sağ tıklayıp özellikler diyoruz sürücüye geri dön dedikten sonra sorun çözülüyor windows sizin indirdiğiniz driverin çıkmamış halini otomatik yüklediği için bu hatayı alıyorsun

NVIDIA GPU'ya AMD sürücüsü mü yüklemeye çalıştınız?
Hayır, zaten GPU sürücüm yüklü. Dahili grafik kartının sürücüsünü yüklemeye çalıştım.
bende bu sorunu aldım 2 ay boyunca araştırma yapttım ve çözdum aygıt yöneticisi görüntü bağdaştırıcılarına sağ tıklayıp özellikler diyoruz sürücüye geri dön dedikten sonra sorun çözülüyor windows sizin indirdiğiniz driverin çıkmamış halini otomatik yüklediği için bu hatayı alıyorsun
Elle yüklüyorum hocam zaten ama deneyeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı