AMD Relive Çalışmıyor

WitchKing07

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcılığı,Teknik Servis
Merhaba, AMD Relive özelliğim çalışmıyor. Oyun içi ve dışı kayıt almak istediğimde ve ekran görüntüsü almak istediğimde, kısayolları kullanarak Relive üzerinden istediklerimi yapıyordum ama bir süredir Relive'ın çalışmadığını farkettim.

Kısayollarına basıyorum fakat herhangi bir tepki göstermiyor. Hangi kısayolu denesem sonuç aynı. Bir kaç kez 18.6.1 sürümünü DDU Uninstaller kullanarak silip yükledim fakat sonuç değişmedi. Forumu biraz dolaştım, BIOS üzerinden "İntel Sanallaştırma Teknolojisini" kapatarak sorunu çözenler olmuş fakat bu özelliği kapatmama rağmen sorun düzelmedi.

Kayıt almak için OBS programı kullanayım dedim. Orada da aynı şekilde AMD Encoder'ı kullanmak istediğimde hata ile karşılaşıyorum. Konu hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bu konudaki özelliği kapattım.

Son düzenleyen: Moderatör:
aynısı bendede var
bütün ayarları yaptım olmuyor windows 1903 den sonra başladı ddu un.. kullandım olmadı sanallaşştıma işlemci kapattım olmadı galiba windowsun yeni sürümünden kaynaklı

Dosya Ekleri

• buu.jpg
    buu.jpg
    51,2 KB · Görüntüleme: 94
Son düzenleme:
arkadaşlar bana bi yardım edin amd software güncelledim bu yazıyo ama etkin yani ve bi kaç oyunda 200üzeri fps almama rağmen küçük küçük takılmalar var ve bunlar beni çıldırtacak seviyeye geldi bakıyorum ölçümlere dar boğaz falanda yok rx580 ekran kartım var r5 2600x işlemcim var 16gb ram var cs de falan anlık takılmalar oluyo

Dosya Ekleri

• hata.png
    hata.png
    79 KB · Görüntüleme: 78
  • hata2.png
    hata2.png
    65,1 KB · Görüntüleme: 77
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı