AMD RX 580 için OBS Ayarı Önerisi

GPU encoder ile ne kadar ayar yaparsanız yapın absürt bitrateler (6k+) vermediğiniz müddetçe tatmin edici bir kalitede yayın yapmanız zor. O bitrateleri de zaten partner olmadığınız müddetçe Twitch müsaade etmiyor.

GPU encoder ile ne kadar ayar yaparsanız yapın absürt bitrateler (6k+) vermediğiniz müddetçe tatmin edici bir kalitede yayın yapmanız zor. O bitrateleri de zaten partner olmadığınız müddetçe Twitch müsaade etmiyor.

6K için en azından 10Mbps upload hızı lazım, drobsuz yayın ve lagsız oyun için.

50.000 kb/s upload hızını nereden buldun diye sormazlar mı adama :D Bu video tamamiyle hatalı, yanlış.

İşlemcin ve upload hızında önemli. Onları da yaz.
İşlemcim İ7 6700 internet upload hızıda 70.000 kb/s. Ama ben yayın yapmak istemiyorum. Yani bu internetle. Ben oyun videoları çekmek istiyorum. O yüzden kastırmayan OBS ayarları istiyorum. ETS 2 videosu çekiyorum ikinci ekranımdan kaydederken izliyorum ama kasıyor. Oyunda hiçbir kasma yok. GTA 5'te böyle bir sorun yok. Oynadığım oyunu aynı şekilde kaydediyorum. ETS'de bu mümkün olmuyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı