AMD RX 6700 XT Ray Tracing gibi özelliği var mı?

FSR teknolojisi var. Far Cry 6 destekleyecek.

Selam arkadaşlar ben sistem topluyorum da. AMD ekran kartı alırsam ne gibi özellikleri olur NVIDIA'daki gibi RTX ışın izleme veya DLSS gibi özellikleri var mı?
Almayı düşündüğüm kart:Gigabyte Radeon RX 6700 XT Gaming OC 12G 12GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı

Öncelikle dediğiniz özellikler sadece NVIDIA ekran kartlarında var. Ancak AMD'de olsa bile NVIDIA'nın yerini tutamaz. Ve bu kartların bir bitmeyen sürücü problemleri var hocam. Yani ben olsam almazdım ancak karar sizin kart güzel ancak öncelik olarak yazılımsal problemleri fazla bilginiz olsun.

Var ama RTX kadar iyi değil. DLSS rakibi olarak FSR var, 1080p de sıkıntıları olsa da 1440p de gayet iş görüyor. Fiyatına bağlı olarak bence gayet de alınabilir.
Öncelikle dediğiniz özellikler sadece NVIDIA ekran kartlarında var. Ancak AMD'de olsa bile NVIDIA'nın yerini tutamaz. Ve bu kartların bir bitmeyen sürücü problemleri var hocam. Yani ben olsam almazdım ancak karar sizin kart güzel ancak öncelik olarak yazılımsal problemleri fazla bilginiz olsun.

Mimari değiştiğinden beri sürücü problemleri neredeyse bitti. Oluşan problemler kısa sürede çözülüyor.

Geri
Yukarı