AMD Rx560 Driver güncellemesinden sonra ekranda bozulmalar

cagrisbitiren

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, başlıkta belirttiğim gibi 1 ay önce driver güncellemesi yaptım. Yaptıktan bir süre sonra Chrome kullanırken önce bir donma ve sonrasında ekte gönderdiğim ekran hataları ya da donmadan sonra bir süre siyah ekran sonrasında ekranın düzelmesi, bir süre sonra tamamen donması gibi sorunlar yaşıyorum. Oyun oynarken pek sorun yaşamıyorum. Oyun oynarken çok nadir donmalar yaşıyorum ve bir süre sonra düzeliyor. Gerekli bütün testleri yaptım.

Defalarca güncellediğim sürümü kaldırdım. Hep bir öncekileri yükledim sorun devam etti. Format attım güncellemeden önceki sürümleri yükledim sorunlarım devam ediyor. Defalarca AMD Hata Raporu Aracı'ndan sorunlarımı belirttim. Yeni bir güncelleme çıktı onu da yaptım fakat sorunlarım devam etti. Ben driver sorunu olduğunu düşünüyorum. Başına böyle bir olay gelip çözebilen varsa sevinirim. Şimdiden Teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• BkW__SgO.jpg
    BkW__SgO.jpg
    195,1 KB · Görüntüleme: 47
  • Pp7HVKpP.jpg
    Pp7HVKpP.jpg
    205,1 KB · Görüntüleme: 45
  • XPogghgW.jpg
    XPogghgW.jpg
    303,2 KB · Görüntüleme: 41
Eski sürücüyü yeniden kur ve gözlemle, eğer yine devam ederse geçmiş olsun.
Ekran kartı fişi çekmiş anlamına gelecektir bu.
Driver ile ilgisi olduğunu düşünmüyorum. Donanımsal bir sorun var gibi kartta.
Açıkçası ben de sizden yanayım.

Hocam sizi etiketlemiştim bir sorum vardı size, yardımcı olur musunuz?

Güncellemeyi yaptıktan uzun süre sonramı böyle bir sıkıntı oldu yoksa güncelledikten hemen sonraki günler mi?
Eğer güncellemeyle alakalıysa eski sürümüne geri dön aynı sıkıntıyı yaşarsan donanımsal bir sorundur maalesef.

Güncellemeyi yaptıktan uzun süre sonramı böyle bir sıkıntı oldu yoksa güncelledikten hemen sonraki günler mi?
Eğer güncellemeyle alakalıysa eski sürümüne geri dön aynı sıkıntıyı yaşarsan donanımsal bir sorundur maalesef.
Güncellemeyi yaptıktan hemen sonra maalesef. Eskiye dönük 5 tane sürüm denedim DDU ile driverları kaldırdıktan sonra veya formattan sonra hep aynı sorunu yaşadım. Güncelleme yapana kadar hiç bir sorunum yoktu.

Geri
Yukarı