AMD Ryzen 2700 güncel sürümü bulamıyorum

tkmedia

Hectopat
Herkese selamlar.

Sık sık aldığım mavi ekran sorununu arastırırken fark ettim ki işlemci Driver'i Windows 1909 ile uyumsuz olduğunu fark ettim 1903 yüklemişim. İşlemcimde ünlem işaretleri vardı Driver'i silince mavi ekran sorunu kalktı ancak performansta sanki bir artış görür gibi oldum daha önce bu kadar kullanım olmadı tabii ısınmada bu kadar artmadı. Belki de ben öyle sandım.
Her neyse durum bu şu an 1909 sürümündeyim ama anakartımın sitesinde 1903 destekli Driver var.

Bir yerde hatam varsa kusurum varsa belirtin ve bana.

Dosya Ekleri

• tchn1.PNG
    tchn1.PNG
    17,1 KB · Görüntüleme: 22
  • tchn2.png
    tchn2.png
    77 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleyen: Moderatör:
Gigabyte Aorus b450 pro. Evet Güncel. Bu arada bugün bir kaç kez mavi ekran aldım windows güncellediğim halde. Az önce watchdog mavi ekran hatası aldım sanırım driver uyusmalıgı var yine biryerde.

Chipset driverları AMD tarafında güncel olanı bulabilirsin, tek yapman gereken B450 anakart yani AM4 soketinin chipsetini bulmak bunun için link burada https://www.amd.com/en/support/chipsets/amd-socket-am4/b450 en üstekini indirmen yeterli.

Ama sistemde göstermiş olduğun ünlem işaretini ilk defa görüyorum. Dilersen nasıl yapılacağını görebilirsin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı